Zápis na nové jarní kurzy tance pro ženy květen- červen 2023 v Mladé Boleslavi

NOVÉ KURZY TANCE NA OBDOBÍ KVĚTEN AŽ ČERVEN 2023 JSOU VYPSÁNY A JE MOŽNÉ SE HLÁSIT, ŽENY A SLEČNY.

Hlásit se můžete na kurzy tance, a také do pátečních seminářů salsy, flamenca, břišních tanců. Kapacita lekcí je vždy dána kapacitou sálu a kapacitou moji, zvládnout počet osob na lekci a všem se věnovat♥ Těším se na tančenou v roce 2023 ♥

ROZVRH TANCE S EVOU PRO ROK 2023 NAJDETE NA TÉTO STRÁNCE NÍŽE

Nyní běží taneční kurzy od 9. ledna 2023 na 14 lekcí, do 2.poloviny dubna 2023, a jsou zakončeny Taneční show školy Shareefa a našich tanečních přátel, skupin i sólistek. Show s tančírnou bude v neděli 23. dubna 2023 od 16h.Na Veselce v Nové Vsi. Ženy i děti představí to, co se v daném semestru naučily za taneční choreografie.

Více o lektorce Evě můžete číst zde, klikni na tento link: https://shareefa.cz/2023/01/tanecnice-shareefa/

Více o kurzech můžete číst níže na této stránce Shareefa.

Egyptský tanec s hůlkou saidi v Káhiře – tančí Eva Shareefa

PONDĚLKY OD 18 DO 18:55 TANČÍME KABARETNÍ TANEČNÍ KURZ PRO ŽENY od 15. května do 26. června 2023, kurz má 6 lekcí.

PONDĚLKY OD 19:05 do 20:00 TANEČNÍ KURZ FLAMENCO ARABIC PRO ŽENY A DÍVKY S VĚJÍŘEM, CHOREOGRAFIE DALIDA. Kurz je od 15. května do 26. června 2023, 6 lekcí.

Nyní běží od 6. března v čase 18 až 18:55 SAMBA & SALSA STYLING FEAT BELLYDANCE do 24.dubna 2023.

A běží také taneční kurz od 9. ledna 19:05 Flamenco arabic s mantonem, do 24.dubna 2023.

NOVÝ KURZ ORIENTÁLNÍHO BŘIŠNÍHO TANCE PRO ŽENY ZAČÁTEČNICE OD 2.KVĚTNA DO 27.ČERVNA 2023/ ÚTERKY V ČASE 19:05-20H. S EVOU. Určeno ženám a dívkám s taneční zkušeností 0 až 1 rok. Sokolovna, Palackého 223, M. Boleslav. 9 lekcí. Nácvik techniky ale také taneční kombinace v choreografii se závojem. Na lekcích budete také trénovat akcenty do bubnů.

Současný kurz úterních začátenic běží od 9. ledna,má 14 lekcí, a běží do 18.dubna.

STŘEDY 3. KVĚTNA – 21. ČERVNA V ČASE 17 – 17:50 TANEC PRO DĚTSKÉ TANEČNICE/ 8 LEKCÍ/ CENA KURZU 1000 KČ.

Děvčata budou trénovat nadále s tanečními pomůckami, které mají (hůlky, vějíře, křídla).

Podrobnosti k dětskému kroužku jsou ve speciálním příspěvku zde na webu, klikni: https://shareefa.cz/2022/09/bellydance-teanegers-bellydance-pro-nactilete-v-mlade-boleslavi-novy-kurz-tance-s-lektorkou-evou/ Lednový kurz běží na 14 lekcí, tzn. do 19.dubna 2023, + navíc proběhne lekce ve středu 26. dubna jako náhrada za únorovou zrušenou lekci.

STŘEDA OD 3. KVĚTNA 18 – 18:55 POKROČILÉ TANEČNICE ORIENTÁLNÍCH TANCŮ S EVOU/ PRO ŽENY A PRO DĚVČATA STARŠÍ 13 LET. / 8 LEKCÍ v Sokolovně MB. Nácvik techniky i taneční choreografie drum solo, závoje, hedvábné vějíře, křídla Isis, hůlky.

11. LEDNA 2023 18:00-18:55 MODERNÍ ORIENTÁLNÍ TANEC, SVIŽNÝ TANEC A HUDBA VE STYLU HABIBTY PRO POKROČILÉ TANEČNICE. Kurz běží do 19. dubna 2023.

ÚČINKY TANCE NA ZDRAVÍ


Pravidelným cvičením orientálních tanců se vyrovnává hladina hormonů. Výsledkem je zvýšení hladiny estrogenu, stimulace ovulace, snížení únavy a navíc zlepšení látkové a energetické výměny.
Trénováním a cvičením složitějších krokových kombinací v tanci stimulujete pracovní paměť, navíc dokonce snižujete riziko vzniku Alzheimerovy choroby, roztroušené sklerózy, a demence. Celkově orientálním tancem se aktivně staráte o sebe, tančíte proti stressu, pro dobrou náladu.

Péčí o své tělo a ženskou duši pečujte o své duševní zdraví.
Více o účincích orientálních tanců, alias belly dance, na zdraví se dozvíte zde: https://shareefa.cz/2022/03/belly-dance-and-health/

VIDEO UKÁZKA TANCE Youtube kanál spolku Shareefa https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

Rozhovor s certifikovanou lektorkou Evou, odhalte její úspěchy zde v článku: https://boleslavsky.denik.cz/kultura_region/tanec20070606.html Eva je tanečnice s praxí orientálních tanců 20 let, navíc má vzdělání v oboru zdravotní TV, dále sportovní management, tanec.

Kurzy tance vedu od 2003/2004. V mých kurzech tančíme sólově, navíc nepotřebujete tanečního partnera. Nabízím navíc také taneční egyptské vystoupení na akce. Určitě si vyberete. Dále se o skvělé tanečnici a lektorce dozvíte zde, klikněte : O tanečnici Shareefě

PODROBNOSTI K NOVÝM KURZŮM TANCE 

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Přihlásit se můžete pouze na ucelený kurz, ne na lekce. Můžete se přihlásit i na 2, 3 kurzy v týdnu ( sleva na 2.,3.kurzu na kurzovném). Na kurz se přihlásíte prosím přes rezervační formulář, klikni zde https://shareefa.cz/rezervacni-formular/  

KONTAKTY A E- MAIL 

Máte-li otázky, neváhejte se mi prosím ozvat: shareefa@shareefa.cz  Tlf./SMS 606 283 703

VŠEOB. OBCHOD. PODMÍNKY/ SLEVY NA KURZY

* 20% sleva = druhý (třetí) paralelní semestrální kurz tance, hlásíte-li se současně do dvou ( tří) kurzů tance pro dospělé v daném semestru, kurz delší 12 lekcí. Sleva je poskytována na kurz, který je levnější.  Kurzovné můžete uhradit souhrnně za všechny kurzy daného semestru. Rodinné kurzovné můžete také hradit souhrnně. 
* 15% sleva = pro 2 nové kamarádky, nebo pro vás, když se spolu s vámi hlásí nová tanečnice (neregistrovaná ve spolku). Tančíte-li v pokročilých a doporučíte novou začátečnici do kurzu, získáváte slevu na vstupném 15 % . 
Při podávání přihlášky na kurz uvádějte také vaší slevu, když se vás týká. Slevy nelze kombinovat. Pro čerpání slev je nutné uhradit kurzovné před zahájením kurzů. 

* 10% sleva = pro dva sourozence, jenž se hlásí současně do semestrálních kurzů tance dětí. 

CENY KURZŮ

Členské příspěvky kurzovného na tance (pošta složenka na účet spolku, online převod předem) spolku TS Shareefa z.s. Účast v kurzu se hradí kurzovným na celé období, pro kurzy květen – červen je to v termínu do 2.května 2023. Nelze si hradit jednotlivé lekce.

 • 1.750,- kč základní kurz pro dospělé (úterní kurz), 9 lekcí.  1280,- snížená částka kurzovného pro seniorky, nebo slečny 13 let a výše v kurzu.
 • 1.550,- kč základní kurz pro dospělé (začátečníci, pokročilí), 8 lekcí. 1150,- snížená částka kurzovného pro seniorky, nebo slečny 13 let a výše v kurzu. 
 • 1.360,- kč taneční kurz v pondělí, 7 lekcí.  1000 kč je snížená částka kurzovného pro seniorky nebo slečny 13 let a výše v kurzu.
 • 1.000,- kč dětský kurz tance ve středu.
 • 300,- kč dospělácká cena za lekci (první zkušební lekce pro nováčky), a 200 kč je snížená cena jako první ukázková lekce pro nováčky z řad dětí či seniorek, je-li v kurzu volno. Přednost na kurech mají vždy tanečnice, které si rezervují a předplatí si celý kurz. Ukázková cena lekce se hradí také předem převodem, prosím.

SPOLEK SHAREEFA  MÁ ÚČET U FIO BANKY

Majitel účtu: TS Shareefa z.s., číslo účtu 2802130420/2010  Fio banka.  VS neuvádíte, do poznámky napište prosím jméno a příjmení tančící studentky.                                                      IBAN: CZ94 2010 0000 0028 0213 0420   SWIFT/BIC : FIOBCZPPXXX                                Včasná úhrada kurzu do 2 dní od potvrzení přihlášky vám zaručí místo ve vašem kurzu, zaručí vám možnost čerpání klientských slev a  zaručí vám, že se daný kurz bude konat. S fakturou můžete čerpat příspěvek zdravotní pojišťovny (1 x ročně).  Pro vystavení faktury k vašemu kurzu mi při přihlášce, prosím, zašlete vaše fakturační údaje (nebo datum narození a trvalé bydliště). Fakturu pro pojišťovnu vystavuji jak pro platby převodem, tak pro hotovostní platbu.

 SHAREEFA NABÍZÍ TAKÉ OBLEČENÍ NA TRÉNINK

TRÉNINKOVÉ TANEČNÍ SUKÝNKY SHAREEFA TYRKYSOVÉ

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Tyrkysová sukně je za zvýhodněnou cenu 490,- kč.

 

TRÉNINKOVÉ TANEČNÍ SUKÝNKY SHAREEFA ČERVENÉ

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Červeno oranžová sukně je za zvýhodněnou cenu 490kč. Okamžitě si jí objednejte v profesionální taneční škole Shareefa. Email shareefa@shareefa.cz 

 

 

JAK SE TANČÍ V TS SHAREEFA

 • Tančíme tak, že budete mít více energie.
 • Téma tanečních setkání je taneční technika a cvičení pro mobilitu kloubů a pro zdravá záda. Práce paží a předloktí v tanci je výborná prevence syndromu karpálního tunelu.
 • Lekcí tance se mohou účastnit dámy všech věkových, i všech váhových kategorií.  
 • Vydržte tančit a cvičit minimálně 3 měsíce, a získáte navíc vzpřímenější postavu a pevnější bříško. Cviky vás mohou zbavit bolestí zad a možná ztratíte na váze.
 • Svůj zdravotní stav je vhodné konzultovat s lékařem či fyzioterapeutem.
 • Minimální počet tanečnic je dán počtem 4 tanečnic, a maximální počet tanečnic je 18.
 • Bellydance, populárně známý jako orientální tanec, je mimořádné umění, které má své kořeny ve starověkém Egyptě ( Raqs sharqi), a čerpají z něj tanečnice po celém světě. Je to nejženštější a nejsmyslnější forma tance. Je elegantní a je charakterizován jemnými pohyby boků a břicha. A krásnými dekorativními pohyby rukou, v rytmu neobvyklé a krásné orientální hudby. V podání ženy je to esence její individuální energie, forma výrazu, smyslná a exotická podívaná.
 • Pohybová aktivita belly dance je podporována příspěvkem ze zdravotních pojišťoven.

FUNGOVÁNÍ SPOLKU TANCE SHAREEFA/ ETICKÝ KODEX SHAREEFA

Ve spolku tance Shareefa fungujeme jako dobrovolná volnočasová spolková aktivita pro ženy (i děti) bez rozdílu věku, které si chtějí udržovat dobrou náladu, chtějí si zacvičit a zatančit, získat nové přátele, nebo sdílí zájem o kulturu tance, a orientálních tanců. Na lekce chodíme včas o alespoň 10 min., abychom nerušily lektorku a ostatní účastnice lekce pozdním příchodem, a stihly se včas převléknout. Na lekcích se dotazujeme na vše, co s tancem souvisí a naopak neřešíme na lekcích nic, co s tancem nesouvisí prosím (např. politika, soukromé pikantní záležitosti ). Dodržujeme podmínky setkávání a vstupu na lekce dle aktuálních opatření (chřipkové epidemie atp., ano pozůstatek Cvidu).  Absolvujeme občas  společné víkendy spojené s tancem a s vystupováním v lázních, u moře atp…  A je samozřejmostí vzít na víkendy také rodinu, partnera, děti či kamarádku.

 

 

 

Podáním přihlášky souhlasíte s našimi podmínkami a udělujte zároveň souhlas.

UDĚLENÍ SOUHLASU *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *

Více zde:
* Zpracování osobních údajů
1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., s korespondenční adresou, sídlem, v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo. Ty
2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
o souhlas kdykoliv odvolat,
o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním formuláři a nebo zasláním přihlášky na kurz TS Shareefa z.s. e-mailem.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací.

Youtube kanál https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

Často kladené otázky k tanci ve spolku tance Shareefa Mladá Boleslav

Kde najdu studio?

Tančíme zpravidla v různých tělocvičnách, často v TJ Sokol Mladá Boleslav. V příjemném kruhu žen se budete cítit skvěle a uvolněně. Najdete nás na adrese Palackého 223 (dole v Sokolovně je bazén).  Tančíme nově také v tělocvičně na adrese Komenské náměstí 61, Mladá Boleslav, dolní parketový sál. A v nové hale v Kosmonosích. U jednotlivého kurzu, semináře je toto buď uvedeno, nebo se dozvíte v přihlášce.

Co si mám vzít sebou na lekci?

Taneční sportovní oblečení, stačí vám legíny a top, nebo tričko, nebo podobné sportovní oblečení, nepotřebujete nic speciálního, ale můžete samozřejmě se ozdobit a chodit tančit slavnostněji. Na boky si můžete přinést šátek, případně si jej koupit, poradím vám. A hlavně nezapomeňte dobrou náladu! Taneční piškoty-cvičky, vhodnou taneční obuv, malý ručník, a láhev s pitím.

Zvládnu to? Mohu ne lekce tance a tančit, i když jsem dříve netančila ?

Určitě! Není čeho se bát. Široká nabídka kurzů nabízí lekce šité na míru úplným začátečnicím i zkušeným tanečnicím. Tančit můžete bez ohledu na věk, postavu nebo dovednosti. Pokud máte zdravotní omezení, řekněte mi o něm, většinou není problém pohyb upravit tak, aby Vám vyhovoval. Hlavní je chuť zkusit tančit a cítit se lépe.

Tančila jsem dříve, chci zase tančit, ale nechci se na lekci nudit ?

V tomto případě je nejlepší zavolat, napsat, lektorce, a konkrétně se domluvit. Např. na formu soukromé výuky, nebo skupinové lekce, ale vhodné přímo pro vás.

Kolik kurz stojí?

Cena pravidelných kurzů pro dospělé je cca 250 kč za lekci při platbě za celý kurz (obvykle 3 měsíční kurz). V případě platby za jednorázovou ukázkovou hodinu je cena 300Kč/60minut. Pro děti jsou ceny upraveny. Při návštěvě dvou jakýchkoliv kurzů v daném semestru dostanete na druhý kurz slevu 20%. Nevíte-li, tak se prosím ptejte, pište s dotazem 🙂

Přínosy orientálního tance pro zdraví žen a dívek, bellydance benefits for your beauty

Ať už pracujete na směny, máte sedavé kancelářské zaměstnání a nebo mix obojího? Možná právě pociťujete chuť po pohybu a po tanci ?

Chcete vyzkoušet novou pohybovou aktivitu, jednorázový seminář různých tanečních stylů ? Chcete vyzkoušet rozličné taneční fúze, novinky, a také třeba pokročilejší zajímavé choreografie se mnou, jako s certifikovanou lektorkou tance?

Mám ozkoušeno jak na sobě, tak na svých klientkách a tanečnicích všech různých věkových i profesních skupin, že tanec opravdu pomáhá, je-li cvičen a tančen dle pokynů kvalifikované lektorky.

Těším se na vás na společných kurzech tance a na seminářích nejen orientálních tanců, ale i při tanci flamenco arabic, kabaret flirt dance a charleston a další.

Youtube kanál spolku Shareefa https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

3 Replies to “Zápis na nové jarní kurzy tance pro ženy květen- červen 2023 v Mladé Boleslavi”

 1. Pingback: Kabaret a flirt dance – nové taneční tréninky kabaretního charlestonu v Mladé Boleslavi s Evou/ Eva dance – Flamenco – Orientální břišní tance – Charleston a kabaret

 2. Pingback: Kabaret a flirt dance – nové taneční tréninky od září 2022 v Bolce – Spolek tance Shareefa, Eva Shareefa Bellydancer

 3. Pingback: Proč ženy milují orientální tance a bellydance ? – Spolek tance a Shareefa Bellydancer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*