Aktuální kurzy tance a jógy Shareefa – zima 2021

 

Vedení kurzů tance se věnuji od roku 2004. Mohu říci, že tanci se věnuji od dětství. Naučím vás proto nejen kroky, krokové kombinace, a prvky, ale také zdravé protažení i zdravé nadšení pro tanec a pohyb. Probudíte své sebevědomí a svou ženskost, a budete fit.  Navíc v mých kurzech tančíme sólově, nepotřebujete tanečního partnera.  Ve spolku tančíme v malých skupinkách, což znamená, že přátelské prostředí pro tanec je prioritou č. 1. 

Certifikovaná lektorka Eva Sharefa

O tanečnici Shareefě více zde, klikni

Z rozhodnutí Vlády ČR nyní netančíme.  Po uplynutí současných podzimních kurzů 2020 navazuje zpravidla nový taneční semestr 2021, a to od února. Věříme v brzké otevření kurzů a moc se na vás, na tanečnice, těšíme ! 

📍CHCI SE PŘIHLÁSIT NA KURZY TANCE PŘES REZERVAČNÍ FORMULÁŘ  TS SHAREEFA/ VÍTÁME NOVÉ ZÁJEMKYNĚ O TANEČNÍ KURZY 
Na všechny kurzy je nutné si podat přihlášku předem přes náš rezervační formulář Shareefa, prosím,  z kapacitních důvodů.  
https://shareefa.cz/rezervacni-formular/

📍PODÁNÍM PŘIHLÁŠKY SCHVALUJETE PODMÍNKY KURZŮ SPOLKU, JAK CHODIT NA LEKCE, A JSTE SROZUMĚNY S ÚČINKY TANCŮ DLE  PODMÍNEK TS SHAREEFA
Podmínky  jsou zveřejněny na stránkách zde na odkazu:
https://shareefa.cz/tag/podminky-kurzu/
Příznivé účinky tance na organismus a na lidské zdraví:
https://shareefa.cz/2018/04/ucinky-tanecnich-lekci-na-lidsky-organismus/

📍 📍📍 KURZY TANCE PRO DĚTI A PRO DĚVČATA
Kurzy budou do června 2021 ( rozděleno na 2 pololetí _září až prosinec, _leden až červen, pololetní platby kurzovného).
📍 8.9. 2020/ Úterky v 17:05-17:55 Pohybová průprava s Igou, Frozen, věková skupina holčiček 3,5 až 6 let. Kurzovné na podzimní pololetí 1400 kč.
📍 9.9. 2020/ Středy v 17-18h.  Břišní tance skupina Lotos Dancers s Evou, věková skupina 7 až 13 let. Kurzovné na podzimní pololetí 1490 kč. Nové taneční pololetí 2021 bude probíhat nácvik tanec s hedvábným vějířem, či s gymnastickou stuhou. Lze mít svou vlastní ( poradíme s výběrem).
📍 Děvčata starší 13 let mohou tančit v kurzech označených pro dospělé, tzn. pondělky 18:10 pokročilé bellydance, pondělky 19:15 flamenko arabic. Bellydance čtvrtky  v16h.,a nebo úterky v 16h.  

📍 📍📍 MINIKURZ JÓGY PRO ZDRAVÁ ZÁDA V MLADÉ BOLESLAVI

📍  2020/ Čtvrtky v čase 17:15 – 18:15  asi od února 2021 ( dle přihlášených zájemců a dle nařízení Vlády). Cvičí se v malé skupince. Lekce minikurzu jsou určeny pro začátečníky i pokročilé. Jsou zaměřeny na posílení zádových a břišních svalů, na odstranění ztuhlosti kloubů, proti stresu a únavě, které jsou důsledkem sedavého zaměstnání či jednostranného zatížení.

📍 Naučíme se také správné držení těla při chůzi a sedu, dechové techniky, které nám pomohou rychleji zrelaxovat a nabít tělo novou energií. Cvičení probíhá v pomalém tempu, cviky jsou protahovací a mírně posilovací.
 
📍 Jógu vede certifikovaná lektorka jógy Marcela.
Na sebe a sebou: pohodlné oblečení na cvičení, vodu, podložku na yogu ( karimatku na cvičení), nebo vlastní větší ručník místo podložky.
 
Minikurz 6 lekcí můžete pořídit za zvýhodněné předplatné: 700 kč. Nebo si lze uhradit jednotlivé lekce 150 č za lekci, bude-li na kurzu volno.
 
Na minikurz i na lekce je nutná rezervace místa předem přes rezervační formulář:

Následně po přihlášení obdržíte potvrzení o účasti na minikurzu jógy pro zdravá záda a zároveň obdržíte pokyny k úhradě minikurzu jógy.

📍📍📍 KURZY PRO ŽENY
POKROČILÉ TANEČNICE
📍 02/2021/ Pondělky v 18:10 BELLYDANCE TECHNIKA POKROČILÉ, klasika/ Podzimní egyptské saidi s hůlkou – 2 lekce (jsd).
📍 02/2021 / Pondělky v 19:15 FLAMENKO arabic, šátky.  Skupina Layla Shareefa s vějířem – 2 lekce budou odtančeny jakmile to situace dovolí (jsd).

ZAČÍNAJÍCÍ NOVÉ TANEČNICE
📍 02/2021 / Úterky v 16h. NOVÝ KURZ BELLYDANCE FITNESS pro zdravá záda/ Orientální břišní tance začátečnice s Katkou. Vítáme o nové zájemkyně o tanec. 2 lekce podzimního kurzu budou odtančeny ( jsd).

Nový kurz bellydance pro začátečnice, je možné se hlásit již nyní. Nebo můžete zakoupit taneční kurz vlastního výběru formou poukázky jako dárek

BURLESKA PRO NOVÉ I PRO STÁVAJÍCÍ TANEČNICE

📍 02/2021/ Středy v 18:15 SVŮDNÝ BURLESQUE FLIRT DANCE KABARET . Skupina Les Chats de cabaret. 2 podzimní lekce péřových vějířů budou odtančeny (jsd).

ZAČÍNAJÍCÍ, MÍRNĚ POKROČILÉ
📍 02/2021/ Čtvrtky v 16h. BELLYDANCE pro zdravá záda/Orientální břišní tance, mírně pokročilé s Lídou. 2 lekce podzimního kurzu budou odtančeny (jsd).

Nový kurz bellydance připravujeme od ledna 2021, je možné se hlásit. Připravovaný předběžný program na rok 2021  – ROZVRH 2021 ke stažení je zde (dle situace s virem se bude průběžně aktualizovat a měnit)  rozvr2021

ZAČÍNAJÍCÍ, MÍRNĚ POKROČILÉ TANEČNICE/ DÁMY SENIORKY
📍 11.9. 2020/ Pátky v 16:05 -17h. SENIOR BŘIŠNÍ TANCE A CVIČENÍ s Evou, pro ženy 65 let +. Tzn. věková skupina je cirka senior od 65 let a více. Svůj zdravotní stav prosím konzultujte s lékařem. Lekce je koncipována speciálně pro tuto věkovou skupinu. Jednorázová lekce 120 kč. Kurzovné a lekce jsou splatné převodem na č.u. spolku.

MÍRNĚ ZKUŠENÉ TANEČNICE/ ŽENY
📍Únor 2021/ Středy 19:30 – 20:30  LATINSKOAMERICKÉ TANCE/ latina ladies s Lukášem bude v termínu středy či čtvrtky podvečer, dle interní dohody v TS Shareefa.

📍 PŘÍSPĚVKY PRO ZIMU 2021/ KURZY TANCE/ CENÍK VÝUKOVÉHO MATERIÁLU VE STUDIU VČ. DISTANČNÍ VÝUKY
Kurzovné (členské příspěvky) i zkušební lekce se mohou hradit pouze na účet (pošta, online převod předem) spolku TS Shareefa z.s.
1890 kč …základní cena pro dospělé na 13 lekcí, pro semestr 1 x v týdnu
1490 kč …snížená částka pro dívky ZŠ, SŠ, seniorky, pro semestr 1 x v týdnu
1400 kč …snížená částka pro děti do 6 let pro semestr 1 x v týdnu
1040 kč …snížená částka pro seniorky 65 let a více, páteční kurz 11 lekcí
2200 kč …latinskoamerické tance, latina ladies pro ženy, 11 lekcí                                                    📍 LEKCE TANCE NA ZKOUŠKU/ PRVNÍ LEKCE TANCE  PRO NEROZHODNÉ                    200 kč … zkušební první lekce  pro dospělé, je-li v kurzu volno                                                    130 kč … zkušební první lekce děti a seniorky, je-li v kurzu volno                                                  250 kč … zkušební první  lekce latina ladies pro ženy, je-li v kurzu volno

Kdo se hlásí do rozběhnutých kurzů, hradíte poměrnou cenu kurzu, ne plnou, a to dle dohody s administrátorem při registraci na váš kurz.

ČÍSLO ÚČTU SPOLKU SHAREEFA 5106120003, kód Expo banky je 4000.
Jako VS uvádíte váš mobilní telefon uveden v přihlášce, do poznámky napište příjmení tančící studentky. Včasná úhrada kurzu zaručí místo ve vašem kurzu, zaručí vám možnost čerpání klientských slev a  zaručí vám, že se daný kurz bude konat. S fakturou o platbě kurzu tance, ze spolku Shareefa, můžete žádat o příspěvek u svých zdravotních pojišťoven, kde si však ověřte podmínky příspěvků na pohybové aktivity. Pro vystavení faktury nám při přihlášce prosím zašlete vaše fakturační údaje. 

📍Sleva na kurzy bellydance, na flamenko, pohybovku v délce 12 a více lekcí.
* 20% sleva = na váš 2. kurz tance, hlásíte-li se současně do dvou kurzů tance v semestru.
* 15% sleva = pro vás, když se spolu s vámi hlásí nová tanečnice (neregistrovaná ve spolku)    * 15 % sleva = pro studentky ZŠ, SŠ, VŠ (potvrzení o studiu zasíláte spolu s přihláškou, jinak nelze slevu čerpat) navštěvující kurzy pro ženy typu bellydance, flamenko. 
* 10% sleva = pro dva sourozence, jenž se hlásí současně do kurzů tance dětí, na příměstský tábor.                                                                                                                                            * 10 % sleva = pro 2 nové kamarádky, které se spolu hlásí poprvé do našich kurzů tance pro dospělé.
* Při podávání přihlášky na kurz uvádějte také vaší slevu, když se vás týká. Pro čerpání slev je nutné uhradit kurzovné před zahájením kurzů.

NOVĚ NABÍZÍME TAKÉ SAVÁ PŘÍJEMNÁ SPORTOVNÍ TÍLKA NA TANEČNÍ TRÉNINK.

📍PINK TOP, NOVÁ KRÁSNÁ RŮŽOVÁ TÍLKA SHAREEFA V PRODEJI PRO STUDENTKY SPOLKU SHAREEFA
Všem tanečnicím spolku – máme pro vás nový krásný PINK TOP. Tílka, která perfektně sají, rozzáří vás, potěší vás ! Pink TOP je za 330 kč, velikosti S,M,L. Top je možné zaplatit převodem, spolu s kurzovným.

📍📍📍 JÓGA 2021

📍 ÚTERKY V 18h. / VEČERNÍ POWERJÓGA OD LEDNA 20201/ PÁTKY V 18:30 NA KURZ S ILOU SE PŘIHLAŠTE PŘÍMO U LEKTORKY FORMOU SMS NA TEL. 724 572 203.
📍 PÁTKY V 18:30 / VEČERNÍ POWERJÓGA/ PÁTKY V 18:30 NA KURZ S ILOU SE PŘIHLAŠTE PŘÍMO U LEKTORKY FORMOU SMS NA TEL. 724 572 203.

📍 ZDRAVÁ ZÁDA JÓGA PRO ŽENY/ ČTVRTKY 17:15 NA KURZU S MARCELOU K.

U NÁS MŮŽETE TAKÉ NAVŠTĚVOVAT SOUKROMOU VÝUKU TANCE A JÓGY. INFORMACE ZDE https://shareefa.cz/2020/08/soukrome-hodiny-tance-a-jogy/

📍TANČÍRNA SPOLKLU SHAREEFA SE NACHÁZÍ V MLADÉ BOLESLAVI

Tančíme v malých skupinkách ve spolku Shareefa, který má tančírnu v centru Mladé Boleslavi. Zrcadlová tančírna se nachází na rohu ulic Václavkova a Čechova, Čechova 773.  Tančíme v  příjemném prostředí a v příjemném kolektivu. Fungujeme jako volnočasová aktivita pro ty, kdo si chtějí udržovat dobrou náladu, chtějí si zatančit, naučit se nové tance, získat nové přátele ve spolku tance Shareefa. Upřímně, prudiče u nás nechceme.  Děkujeme za pochopení.

📍Podáním přihlášky souhlasíte s našimi podmínkami a udělujte zároveň souhlas.

📍UDĚLENÍ SOUHLASU *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *

Více zde:
* Zpracování osobních údajů
1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., se sídlem v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo. Ty
2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
o souhlas kdykoliv odvolat,
o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním formuláři a nebo zasláním přihlášky na kurz TS Shareefa z.s. e-mailem.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*