Kurzy tance pro ženy a pro děti v Mladé Boleslavi v 2022 / Dance classes for women and children in Mladá Boleslav

Vítám nové zájemkyně, začátečnice, i pokročilé tanečnice. Tančíme v centru Mladé Boleslavi, na adrese Palackého 223, Sokolovna. Podrobnosti ke kurzům jsou níže na této stránce.

VIDEO UKÁZKA TANCE BELLYDANCE PRO ZAČÁTEČNICE AŽ MÍRNĚ POKROČILÉ V MLADÉ BOLESLAVI S EVOU SHAREEFOU/ VIDEO DEMONSTRATION OF BELLYDANCE FOR BEGINNERS TO INTERMEDIATE DANCERS

Vedení kurzů tance, a předtančení, se věnuji od roku 2004 a jsem certifikovanou lektorkou tance.  Naučím vás proto jak prvky tance a krokové kombinace, tak krásné choreografie. Především však zdravě vedený pohyb tance bellydance, který ocení vaše záda. Probudíte své sebevědomí a svou ženskost, budete se cítit plná energie a fit. Ženský břišní tanec vám pomůže také psychosociálně, přijmout sebe sama.  Navíc v mých kurzech tančíme sólově, nepotřebujete tanečního partnera. O mých dlouholetých zkušenostech, taneční praxi, klikni zde:  O tanečnici Shareefě

Kurzy jsou v zimě 2022 v pondělí a ve středu / Courses are on Mondays and Wednesdays in the winter of 2022.   Kurzy jsou zahájeny a běží, ale po domluvě se do některých dá přiřadit. Neváhejte se ozvat lektorce na email shareefa@shareefa.cz.

PONDĚLKY – PONDĚLNÍ KURZY TANCE PRO SLEČNY A PRO ŽENY

17 až 17:55 – Bellydance fitness pro zdravá záda I., začátečnice a mírně pokročilé, od 10. ledna do 7. února. Druhý běh Bellydance fitness pro zdravá záda II. bude od 28. února do 11.března.                                                                                                                                 18:05 až 18:50 / 19:05-19:50 – Soukromé lekce – máte možnost si vzít soukromé lekce.

  • Kurzy jsou určeny pro slečny i pro dospělé ženy pro nové začátečnice, a mírně pokročilé tanečnice ( které třeba tančily dříve a chtějí se k tanci vrátit), s cílem zábavnou formou si zatanči a naučit se něco nového. Kurz mohou navštěvovat slečny od 12 let, dospělé ženy, i dámy senior věku. 
  • Minimální počet tanečnic je dán počtem 4 tanečnic, a maximální počet tanečnic je  10.
  • Orientální tanec, populárně známý jako břišní tanec, je mimořádné umění, které má své kořeny ve starověkém Egyptě. Je to nejženštější a nejsmyslnější forma tance, charakterizovaná jemnými pohyby boků a břicha a krásnými, dekorativními pohyby rukou v rytmu neobvyklé krásné orientální hudby. V podání ženy je to esence její individuální energie, forma výrazu, smyslná a exotická podívaná. Bellydance čerpá z bohatého folklóru arabských tanců i z baletního jevištního projevu. Téma tanečních setkání bude taneční technika a cvičení pro mobilitu kloubů a pro zdravá záda.  Na kurz mohou chodit nováčci začínající, ženy které se teprve učí a chtějí si zatančit a zacvičit. Ale také ženy, které již taneční zkušenosti mají. Věk tanečnic není omezen.
  • Vstup na lekce je vždy dle aktuální epid. Covid situace, podmínky MZČR. 
  • Na kurz pro začátečnice a mírně pokročilé se přihlásíte prosím přes můj rezervační formulář  https://shareefa.cz/rezervacni-formular/   
  • Cena kurzu bellydance v pondělí je 900 kč. Pro slečny studentky, a pro seniorky je kurzovné 700 kč. Kurzovné je splatné převodem ( viz. informace níže). Kurzovné pro rok 2022 je splatné v termínu od 1. do 20.1.2022. Splatnost soukromých lekcí se řídí těmito pravidly https://shareefa.cz/2022/01/soukrome-hodiny-tance-a-jogy/

STŘEDY – STŘEDEČNÍ KURZY PRO ŽENY A PRO DĚTI

17 až 17:50 Dětská taneční pohybová průprava, tanec s hůlkou, Lotos bellydancer od 12. ledna do 13. dubna 2022. Kurzovné pro rok 2022 je splatné v termínu od 1. do 20.1.2022. Podrobnosti ke kurzu níže.                                                                                                              18 až 18:55 Bellydance fitness pro zdravá záda, kurz tance pro ženy od 12. ledna do 13. dubna 2022. Tanečnice mírně pokročilé, šikovné začátečnice, skl. Raksik se závojem ( doporučen je šifonový závoj obšitý stužkou.) Podrobnosti ke kurzu níže.                                      19:05 až 20h.Bellydance fitness pro pokročilé, skupina Shareefa group. Skl. Albi s činelky a závojem. Od 12. ledna do 13. dubna 2022.

Lotos bellydancers je zaměřen na dětský pohyb a tanec, jedná se o kroužek bellydance  pro děvčata cca 1 až 7. třída. Starší děvčata od 8. třídy a výš mohou tančit i v kurzech pro dospělé ženy. Je-li dcera již tančící ( jiný kurz tance, baletu, gymnastiky) a má 5 let, může vyzkoušet zkušební lekci, zda-li by jí tento tanec a lektorka vyhovovala 🙂 Tzn. na 1. ukázkovou lekci se lze zapsat nezávazně, nejste-li si jisti, a je-li v kurzu volno. Scházíme se cca v 16:55.  Kurz vede profesionální tanečnice a lektorka Eva Shareefa, která má zkušenosti s výukou orientálních břišních tanců  od roku 2004.  Na kurz Lotos bellydancers hlásí rodiče své dítě před zahájením kurzu. Hůlka k tanci – bambusová podpěra květin, nebo hůlka z obchodu- doporučím.

Pro všechny kurzy platí, že v době školních prázdnin a státních svátků netančíme.  Celkem má středeční  kurz 13 lekcí. Aktuální podmínky a data mohou být uzpůsobena dle aktuální epid. situace, hlavně kvůli Covidu. Ceny kurzů jsou uvedeny níže na stránce. Podmínky vstupu na kurzy, co na sebe a sebou na lekce jsem sepsala zde:https://shareefa.cz/2018/06/nhrady-hodin-a-co-s-sebou-na-lekce/ Na kurz přihlásíte své dítě, nebo sama sebe, prosím přes můj rezervační formulář  https://shareefa.cz/rezervacni-formular/ 

TERMÍNY LEKCÍ / 12.1. = 1. lekce již proběhla, 19.1. = 2.lekce, 26.1.= 3. lekce, 2.2.=4.lekce, 9.2.= 5.lekce, 16.2.= 6.lekce, 23.2.2022 = netančíme, jarní prázdniny Mladé Boleslavi ,          2.3. = 7.lekce, 9.3. = 8 .lekce, 16.3.= 9.lekce, 23.3.= 10.lekce,  30.3.= 11.lekce, 6.4.= 12.lekce, 13.4. = 13. lekce. Na závěr všech kurzů se bude v dubnu 2022 konat Taneční show s názvem Arabesque, kde se představí tanečnice kurzů spolku Shareefa. Předpoklad je 1 show o víkendu 23.4.2022.

Chybíte-li na lekci kvůli chorobě, karanténě apod., zasílám buď video trénink z lekce, nebo je domluvena forma náhrady na paralelně běžícím kurzu.

——————————————————————————————————————————-

Podáním přihlášky na kurzy tance akceptujete a jste srozuměny s:  účinky lekcí na lidský organismus https://shareefa.cz/2020/12/ucinky-tanecnich-lekci-na-lidsky-organismus/ s tím, co se naučíte v TS Shareefa https://shareefa.cz/2020/12/co-se-naucite-v-ts-shareefa/ s radami pro tanečnice, zdravotní účinky tance  https://shareefa.cz/2021/07/rady-pro-tanecnice/ souhlasíte s podmínkami kurzů, včetně rad co si obléci vhodného na taneční lekce na sebe https://shareefa.cz/2018/06/nhrady-hodin-a-co-s-sebou-na-lekce/  

Podmínky vstupu na pravidelné tréninky jsou platné dle MZČR ( https://www.mzcr.cz/ )

Ceny kurzů jsou uvedeny níže na stránce. Hlásíte-li se do kurzu: uvádějte prosím na sebe kontakt, jméno, taneční zkušenosti a kurz, který preferujete.  Na kurz se přihlásíte prosím přes náš rezervační formulář  https://shareefa.cz/rezervacni-formular/  

Kontaktní email, máte-li otázky, neváhejte se prosím ozvat: shareefa@shareefa.cz 

——————————————————————————————————————————

TANČÍRNA – HAFLA – NOVÉ DATUM je pátek 21. ledna 2022 – Novoroční večírek alias tančírna, belly hafla, pro taneční studentky a přátele bude opětovně v Mladé Boleslavi. Jedná se o společenskou událost pro milovníky tance. Budete moci tančit na animační lekci s lektorkou  a budete moci shlédnout krásná profesionální taneční vystoupení. Tančírna se koná od 18h.v indické restauraci, osobně.

14. října 2021 – Večírek alias tančírna, belly hafla, pro taneční studentky  a přátele. Jedná se o společenskou událost pro milovníky tance. Budete moci tančit na animační lekci s lektorkou  a budete moci shlédnout krásná profesionální taneční vystoupení. Tančírna se koná od 18h. v indické restauraci v Mladé Boleslavi. Podrobnosti zde na webu na tomto odkazu https://shareefa.cz/2021/10/tancirna-v-mlade-boleslavi-belly-hafla-spolku-tance-shareefa-14-rijna/

CENÍK/ Členské příspěvky kurzovného na tance se mohou hradit pouze na účet (pošta, online převod předem) spolku TS Shareefa z.s. / Kurzovné pro rok 2022 je splatné v termínu od 1. do 20.1.2022.

2.220,- kč = základní kurzovné, příspěvky pro  semestr, 13 lekcí pro dospělé  ženy. Hlásíte-li se v průběhu začátečnického kurzu, nebo pracujete na směny, ozvěte se na poměrnou část příspěvku kurzovného.                        

1.500,- kč = snížené kurzovné, příspěvky pro semestr, 13 lekcí pro děvčata ZŠ. A  pro studentky SŠ, seniorky, které tančí v kurzu pro dospělé. 

 JEDNORÁZOVÝ VSTUP / Jednorázový členský příspěvek na lekce na zkoušku             220 kč = dospělé, je-li v kurzu volno, splatné převodem předem                                                   140 kčděvčata ZŠ, seniorky, je-li v kurzu volno, splatné převodem předem                                                                                                       

SPLATNOST KURZŮ/PŘÍSPĚVKŮ                                                                                            Číslo účtu : 5106120003, kód Expo banky:  4000. Majitel účtu: TS Shareefa z.s.                  VS neuvádíte, do poznámky napište příjmení tančící studentky. Včasná úhrada kurzu do 2 dní od potvrzení přihlášky vám zaručí místo ve vašem kurzu, zaručí vám možnost čerpání klientských slev a  zaručí vám, že se daný kurz bude konat. S fakturou o platbě kurzu tance, ze spolku Shareefa, můžete žádat o příspěvek na pohyb u zdravotní pojišťovny (konkrétní podmínky si ověřte u své pojišťovny).  Pro vystavení faktury kurzovného nám při přihlášce, prosím, zašlete vaše fakturační údaje (nebo datum narození a trvalé bydliště).

VŠ.OBCH.PODM./ SLEVY na kurzy spolku tance v délce 12 a více lekcí.
* 20% sleva = 2. semestrální kurz tance, hlásíte-li se současně do dvou kurzů tance pro dospělé v daném semestru, kurz delší 12 lekcí. Sleva je poskytována na kurz, který je levnější.
* 15% sleva = pro 2 nové kamarádky, nebo pro vás, když se spolu s vámi hlásí nová tanečnice (neregistrovaná ve spolku). Tančíte-li v pokročilých a doporučíte novou začátečnici do kurzu, získáváte slevu na vstupném 15 % .    
* 10% sleva = pro dva sourozence, jenž se hlásí současně do kurzů tance dětí, tábor, atp.         
Při podávání přihlášky na kurz uvádějte také vaší slevu, když se vás týká. Slevy nelze kombinovat. Pro čerpání slev je nutné uhradit kurzovné před zahájením kurzů.

NOVĚ NABÍZÍME TAKÉ SAVÁ PŘÍJEMNÁ SPORTOVNÍ TÍLKA NA TANEČNÍ TRÉNINK.

PINK TOP, NOVÁ KRÁSNÁ RŮŽOVÁ TÍLKA SHAREEFA V PRODEJI PRO STUDENTKY SPOLKU SHAREEFA
Všem tanečnicím spolku – máme pro vás nový krásný PINK TOP. Tílka, která perfektně sají, rozzáří vás, potěší vás ! Pink TOP je za zvýhodněnou cenu 330,- kč (aktivní tanečnice spolku), velikosti S,M,L. Top je možné zaplatit převodem, spolu s kurzovným. Běžná cena topu je 450,- kč. 

FUNGOVÁNÍ SPOLKU TANCE SHAREEFA/ ETICKÝ KODEX

Ve spolku tance Shareefa fungujeme jako dobrovolná  volnočasová spolková aktivita pro ženy ( i děti) bez rozdílu věku, které si chtějí udržovat dobrou náladu, chtějí si zacvičit a zatančit, získat nové přátele, nebo sdílí zájem kulturu orientálních tanců. Na lekce chodíme včas, abychom nerušily lektorku a ostatní účastnice lekce, a stihly se  včas převléknout. Na lekcích se dotazujeme na vše co s tancem souvisí a naopak neřešíme na lekcích nic, co s tancem nesouvisí (např. politika 🙂 ). Dodržujeme podmínky setkávání a vstupu na lekce dle aktuálních opatření.  Absolvujeme občas  společné víkendy spojené s tancem a s vystupováním v lázních, u moře atp…  A je samozřejmostí vzít na víkendy také rodinu, partnera, děti či kamarádku. Upřímně, prudiče u nás nechceme.  Děkuji za pochopení. 

 
 

Podáním přihlášky souhlasíte s našimi podmínkami a udělujte zároveň souhlas.

UDĚLENÍ SOUHLASU *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *

Více zde:
* Zpracování osobních údajů
1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., s korespondenční adresou, sídlem, v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo. Ty
2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
o souhlas kdykoliv odvolat,
o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním formuláři a nebo zasláním přihlášky na kurz TS Shareefa z.s. e-mailem.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací.

Youtube kanál https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*