Nové kurzy tance pro ženy a pro děti v Mladé Boleslavi do 1. června 2022 / Dance classes for women and children in Mladá Boleslav

Vítám nové začátečnice, i pokročilé tanečnice. Namáháte záda a mysl v práci a nebo v soukromém životě ? Chcete a potřebujete rovnováhu a zajímavý koníček ? Hledáte vhodnou pohybovou aktivitu? Doporučuji orientální tance, bellydance. Pohybová aktivita denně je nezbytná. Můžete si přečíst i rozhovor o vhodnosti tance bellydance v tomto rozhovorus certifikovanou lektorkou Evou, která také vyhrála 1. místo na Mezinárodních tanečních soutěžích v Káhiře, v Berlíně, i v ČR https://boleslavsky.denik.cz/kultura_region/tanec20070606.html

Od 25. dubna, v květnu a do 1. června 2022 jsou naplánovány nové kurzy bellydance, flamenko arabic, dětské taneční kurzy v tanečním spolku Shareefa v Mladé Boleslavi. Pro kabaret charleston je vypsán nový termín na jednorázový seminář namísto kurzu, najdete v kartě semináře zde na webu v menu.
VIDEO UKÁZKA TANCE BELLYDANCE PRO ZAČÁTEČNICE AŽ MÍRNĚ POKROČILÉ V MLADÉ BOLESLAVI S EVOU SHAREEFOU/ VIDEO DEMONSTRATION OF BELLYDANCE FOR BEGINNERS TO INTERMEDIATE DANCERS, Youtube kanál spolku Shareefa https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

Na mých kurzech tance Bellydance dosáhnete harmonizace, kterou oceníte v pracovním, partnerském, rodinném, ale i v běžném životě. Bellydance, orientální tanec, podporuje držení těla a je zdravým pohybem šetrný k zádům, je-li veden profesionální lektorkou. Pravidelným cvičením bellydance se vrací do rovnováhy hladiny hormonů. Výsledkem je zvýšení hladiny estrogenu, stimulace ovulace, snížení únavy a zlepšení látkové a energetické výměny. Trénováním složitějších krokových kombinací stimulujete pracovní paměť, snižujete riziko vzniku Alzheimerovy choroby, RS nebo demence. Více o účincích bellydance na zdraví zde: https://shareefa.cz/2022/03/belly-dance-and-health/

Vedení kurzů tance, a předtančení, se věnuji od roku 2004 a jsem certifikovanou lektorkou tance. V mých kurzech tančíme sólově, nepotřebujete tanečního partnera. O mých dlouholetých zkušenostech, taneční praxi, klikni zde:  O tanečnici Shareefě

Nové jarní kurzy 2022 vedu v pondělí a ve středu od 25. dubna do 1. června 2022  Dále se konají jednorázově semináře, kam vás zvu. Tančíme v centru Mladé Boleslavi, adresa Palackého 223, Sokolovna. Na tanec se hlásíte na celý kurz na dané období.

Kurzy s lektorkou Evou jsou zahájeny a běží, po domluvě předem se do některých dá přiřadit. Neváhejte se ozvat lektorce na email shareefa@shareefa.cz     

Dance courses are on Mondays and Wednesdays in the spring of 2022. You can contact me by email shareefa@shareefa.cz                                    

OBDOBÍ ČERVEN A ČERVENEC 2022 JSOU V KARTĚ SEMINÁŘŮ VYPSÁNY JEDNOTLIVE SEMINÁŘE TANCE KABARET, FLAMENKO, BELLYDANCE, KAM VÁS ZVU https://shareefa.cz/category/seminare/

PONDĚLKY 

Ceník kurzů je níže na stránce, je rozdělen na kurzovné dětské, dospělé, seniorské.

17 až 17:55 –  Začátečnice Bellydance fitness pro zdravá záda do 30.května  2022. Platební QR kód vám mohu zaslat v potvrzení vašeho kurzu.  Zatančíme si v rytmu bubnů a zapojíme také taneční pomůcky  závoje, hedvábné vějíře – mám na půjčení, kdo má své vlastní, může si je přinést. Tančíme v 1.patře Sokolovny, klubovna.

18:05 až 19 –  Bellydance fitness pokročilejší, nový tanec v rytmu bubnů, aneb shimmy DUM tek tek DUM tek je skvělé pro lymfu. Přidáme také kombinace s hedvábným vějířem Wahde do 30.května 2022. Zápůjčka vějíře je za 30 kč.

19:05 až 20 –  Flamenko arabic, nový tanec do 30.května  2022/6 lekcí. Kurz je obsazen.               

STŘEDY 

17 až 17:50  Kroužek Lotos Bellydancers, to je dětská taneční pohybová průprava, koordinace pohybu, prostorová orientace z gymnastiky, práce v kolektivu, nácvik držení těla, cvičení a nové kombinace tance s vějířem, nebo stuhou (půjčím), opakování tance s hůlkou. Středy do 1. června 2022. Určeno pro děvčata ve věku 6 až 13 let. Parketový sál v přízemí Sokolovny.       

18 až 18:55  Kurz bellydance v rytmu bubnů – akcenty I wannna Dum tek tek DUM tek, nové kombinace pro mírně a více pokročilé tanečnice, aneb shimmy je skvělé pro lymfu. Přidáme také taneční kombinace Wahde s hedvábným vějířem. Zápůjčka vějíře je za 30 kč. Kurz je do 1.6.2022. Parketový sál v přízemí Sokolovny.  

V červnu 2022 si zatančíme a vyfotíme se v kostýmech na Staroměstském náměstí v Mladé Boleslavi, termín a datum si upřesníme na kurzech, cca v termínu 13.-28.června 2022. 

Pro současné i pro nové taneční studentky a kurzistky připravuji opět víkendový lázeňský relaxační pobyt s tancem a doprovodným programem, relaxací v krásné přírodě Jizerských hor v 4 hvězdičkovém hotelu.  Plánové datum je září 2022, pátek až neděle, v 4 **** hotelu s bazénem a saunou. Víkendový pobyt je vhodný i pro rodinné příslušníky, ty se účastní pobytu bez tance. Informace s podrobnostmi mám zde: https://shareefa.cz/2022/04/vikendovy-pobyt-s-tancem-pro-zeny-tanecni-vikend-2-az-4-zari-2022/

Pro všechny kurzy platí, že v době školních prázdnin a státních svátků netančíme. Ceny kurzů jsou uvedeny níže na stránce. Podmínky kurzů, co sebou na lekce jsem sepsala zde:https://shareefa.cz/2018/06/nhrady-hodin-a-co-s-sebou-na-lekce/ Na kurz přihlásíte své dítě, nebo sama sebe, prosím přes můj rezervační formulář  https://shareefa.cz/rezervacni-formular/ 

Podáním přihlášky na kurzy tance akceptujete a jste srozuměny s:  účinky lekcí na lidský organismus https://shareefa.cz/2020/12/ucinky-tanecnich-lekci-na-lidsky-organismus/ s tím, co se naučíte v TS Shareefa https://shareefa.cz/2020/12/co-se-naucite-v-ts-shareefa/ s radami pro tanečnice, zdravotní účinky tance  https://shareefa.cz/2021/07/rady-pro-tanecnice/ souhlasíte s podmínkami kurzů, včetně rad co si obléci vhodného na taneční lekce na sebe https://shareefa.cz/2018/06/nhrady-hodin-a-co-s-sebou-na-lekce/  

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Hlásíte-li se do nového kurzu: uvádějte prosím na sebe kontakt, jméno, taneční zkušenosti a kurz, který preferujete.  Na kurz se přihlásíte prosím přes můj rezervační formulář na tomto odkazu https://shareefa.cz/rezervacni-formular/  

KONTAKTNÍ EMAIL

Hlásíte-li se do vašeho pokračujícího kurzu, stačí se ozvat emailem na shareefa@shareefa.cz

Máte-li otázky, neváhejte se mi prosím ozvat: shareefa@shareefa.cz 

CENÍK/ Členské příspěvky kurzovného na tance (pošta, online převod předem) spolku TS Shareefa z.s. Účast v kurzu se hradí kurzovným na celé období. Lekce jak se komu zlíbí jednorázově hradit nelze. Vaše neúčast na lekci neznamená, že lekce není (lektorka s výukou je připravena, rezervovaný sál také).                 

1.080,- kč základní kurz pro dospělé, 6 lekcí období mezi 25.4.-1.6. 2022.  Platební QR kód vám mohu zaslat v potvrzení vašeho kurzu. 

720,- kč  dětský středeční kurz, 6 lekcí 27.4.-1.6.2022. 

840,- kč seniorské (65+) či studentské kurzovné (do 19 let), 6 lekcí 25.4.-1.6.2022 

JEDNORÁZOVÝ VSTUP / Jednorázový členský příspěvek na vaší 1. ukázkovou lekci na zkoušku/ splatné převodem                                                                                                          230 kč = dospělé, VŠ studentky, je-li v kurzu volno, splatné převodem předem, dle dohody i na vaší lekci                                                                                                                                      170 kčstudentky SŠ, seniorky 65+, je-li v kurzu volno                                                              150 kčděvčata ZŠ, je-li v kurzu volno.                                                                                          

SPLATNOST KURZŮ/PŘÍSPĚVKŮ                                                                                            Dle domluvy s lektorkou Evou je možné platby kurzu provádět hotovostí před vaší 1. lekcí.

SPOLEK SHAREEFA NOVÝ ÚČET U FIO BANKY

Majitel účtu: TS Shareefa z.s., číslo účtu 2802130420/2010  Fio banka.  VS neuvádíte, do poznámky napište prosím jen příjmení tančící studentky.                                                      IBAN: CZ94 2010 0000 0028 0213 0420   SWIFT/BIC : FIOBCZPPXXX                                Včasná úhrada kurzu do 2 dní od potvrzení přihlášky vám zaručí místo ve vašem kurzu, zaručí vám možnost čerpání klientských slev a  zaručí vám, že se daný kurz bude konat. S fakturou můžete čerpat příspěvek zdravotní pojišťovny (1 x ročně).  Pro vystavení faktury k vašemu kurzu mi při přihlášce, prosím, zašlete vaše fakturační údaje (nebo datum narození a trvalé bydliště). Fakturu pro pojišťovnu vystavuji jak pro platby převodem, tak pro hotovostní platbu.

VŠ.OBCH.PODM./ SLEVY NA KURZY
* 20% sleva = druhý semestrální kurz tance, hlásíte-li se současně do dvou kurzů tance pro dospělé v daném semestru, kurz delší 12 lekcí. Sleva je poskytována na kurz, který je levnější.
* 15% sleva = pro 2 nové kamarádky, nebo pro vás, když se spolu s vámi hlásí nová tanečnice (neregistrovaná ve spolku). Tančíte-li v pokročilých a doporučíte novou začátečnici do kurzu, získáváte slevu na vstupném 15 % .    
Při podávání přihlášky na kurz uvádějte také vaší slevu, když se vás týká. Slevy nelze kombinovat. Pro čerpání slev je nutné uhradit kurzovné před zahájením kurzů.

NOVĚ NABÍZÍME TAKÉ SAVÁ PŘÍJEMNÁ SPORTOVNÍ TÍLKA NA TANEČNÍ TRÉNINK.

PINK TOP, NOVÁ KRÁSNÁ RŮŽOVÁ TÍLKA SHAREEFA V PRODEJI PRO STUDENTKY SPOLKU SHAREEFA
Všem tanečnicím spolku – mám pro vás nový krásný PINK TOP. Tílka, která perfektně sají, rozzáří vás, potěší vás ! Pink TOP je za zvýhodněnou cenu 330,- kč (aktivní tanečnice spolku), velikosti S,M,L. Top je možné zaplatit na lekci, nebo převodem, spolu s kurzovným. Běžná cena topu je 490,- kč. 

TRÉNINKOVÉ TANEČNÍ SUKÝNKY

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Tyrkysová sukně je za zvýhodněnou cenu 550,- kč ( aktivní tanečnice spolku). Běžná cena sukně je 690,- kč.

 

TRÉNINKOVÉ TANEČNÍ SUKÝNKY

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Červeno oranžová sukně je za zvýhodněnou cenu 550,- kč (aktivní tanečnice spolku). Běžná cena sukně je 690,- kč.

 

 • Téma tanečních setkání je taneční technika a cvičení pro mobilitu kloubů a pro zdravá záda. Prevence syndromu karpálního tunelu.
 • Lekcí tance se mohou účastnit dámy všech věkových, i všech váhových kategorií.  
 • Bellydance je vhodné pravidelně tančit, cvičit, pro všechny ženy po 35. roku života, kdy začíná hladina estrogenu klesat.
 • Orientální tanec je tanec originálně egyptský, který byl vytvořen na Středním východě , a zahrnuje mnoho stylů. Hlavní styl, Raqs Sharqi, se etabloval na Západě od 90. let 19. století a těší se rostoucímu úspěchu. Znevažujícím způsobem někdy mluvíme  v populární řeči o „  břišním tanci “.
 • Původně byl orientální tanec spontánním a improvizovaným tancem, dnes se však akademicky vyučuje po celém světě a těší se značné oblibě u žen a dívek.
 • Unikátní souhra dechu a fyzického tančení Raqs Sharki a cvičení pozic a pohybů probouzí hlavní energetická centra – čakry v těle. Budete mít více energie.
 • Také vás z dlouhého sezení bolívají záda, ochabuje břicho a pánev se neprokrvuje? Vydržte tančit a cvičit bellydance minimálně 3 měsíce, a získáte navíc vzpřímenější postavu a pevnější bříško. Cviky vás mohou zbavit bolestí zad a možná ztratíte na váze i nějaké to kilo, tančíte-li a cvičíte k tomu alespoň 3 x týdně (speciálně při úpravě stravovacích návyků). Každopádně prohloubíte možnosti, které má naše tělo k dispozici.
 • Kurzy egyptského tance  Bellydance  jsou určeny pro slečny i pro dospělé ženy. Kurz dospělých  mohou navštěvovat slečny od 12 let, dospělé ženy, i dámy senior věku. Věk není omezen. Svůj zdravotní stav je vhodné konzultovat s lékařem či fyzioterapeutem.
 • Minimální počet tanečnic je dán počtem 4 tanečnic, a maximální počet tanečnic je  10.
 • Bellydance, populárně známý jako orientální tanec, je mimořádné umění, které má své kořeny ve starověkém Egyptě ( Raqs sharqi) , a čerpají z něj tanečnice po celém světě. Je to nejženštější a nejsmyslnější forma tance Je elegantní a charakterizovaná jemnými pohyby boků a břicha a krásnými dekorativními pohyby rukou, v rytmu neobvyklé a krásné orientální hudby. V podání ženy je to esence její individuální energie, forma výrazu, smyslná a exotická podívaná.
 • Orientální egyptský tanec, Bellydance, čerpá z bohatého folklóru arabských tanců i z tanečně baletního jevištního projevu ( jako je využití diagonál v baletu, práce v prostoru atp.).
 • Pohybová aktivita Bellydance je podporována příspěvkem ze zdravotních pojišťoven. 
 • Na kurz se přihlásíte, prosím, přes můj rezervační formulář zde klikni:  https://shareefa.cz/rezervacni-formular/   Nebo zasláním emailu na shareefa@shareefa.cz

FUNGOVÁNÍ SPOLKU TANCE SHAREEFA/ ETICKÝ KODEX

Ve spolku tance Shareefa fungujeme jako dobrovolná volnočasová spolková aktivita pro ženy (i děti) bez rozdílu věku, které si chtějí udržovat dobrou náladu, chtějí si zacvičit a zatančit, získat nové přátele, nebo sdílí zájem kulturu orientálních tanců. Na lekce chodíme včas, abychom nerušily lektorku a ostatní účastnice lekce, a stihly se včas převléknout. Na lekcích se dotazujeme na vše co s tancem souvisí a naopak neřešíme na lekcích nic, co s tancem nesouvisí (např. politika, soukromé záležitosti ). Dodržujeme podmínky setkávání a vstupu na lekce dle aktuálních opatření.  Absolvujeme občas  společné víkendy spojené s tancem a s vystupováním v lázních, u moře atp…  A je samozřejmostí vzít na víkendy také rodinu, partnera, děti či kamarádku. Upřímně, prudiče u nás nechceme.  Děkuji za pochopení. 

 

Podáním přihlášky souhlasíte s našimi podmínkami a udělujte zároveň souhlas.

UDĚLENÍ SOUHLASU *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *

Více zde:
* Zpracování osobních údajů
1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., s korespondenční adresou, sídlem, v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo. Ty
2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
o souhlas kdykoliv odvolat,
o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním formuláři a nebo zasláním přihlášky na kurz TS Shareefa z.s. e-mailem.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací.

Youtube kanál https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

Taneční show Arabesque v Mladé Boleslavi v neděli 24. dubna 2022

Často kladené otázky k tanci ve spolku tance Shareefa Mladá Boleslav

Kde najdu studio?

Tančíme nově v TJ Sokol Mladá Boleslav. V příjemném kruhu žen se budete cítit skvěle a uvolněně. Najdete nás na adrese Palackého 223 (dole v Sokolovně je bazén). 

Co si mám vzít sebou na lekci?

Stačí legíny a top, tričko nebo podobné sportovní oblečení, nepotřebujete nic speciálního. Na boky si můžete přinést šátek, případně si jej koupit přímo ve studio. A hlavně nezapomeňte dobrou náladu!

Zvládnu to?

Určitě! Není čeho se bát. Široká nabídka kurzů nabízí lekce šité na míru úplným začátečnicím i zkušeným tanečnicím. Tančit můžete bez ohledu na věk, postavu nebo dovednosti. Pokud máte zdravotní omezení, řekněte mi o něm, většinou není problém pohyb upravit tak, aby Vám vyhovoval. Hlavní je chuť tančit a cítit se lépe.

Kolik kurz stojí?

Cena pravidelných kurzů je 180 kč za lekci při platbě za celý kurz (obvykle 2 až 3 měsíce, cca 1400- 2200 Kč). V případě platby za jednotlivou jednorázovou ukázkovou hodinu je cena 230Kč/60minut. Při návštěvě dvou jakýchkoliv kurzů v daném semestru dostanete na druhý kurz slevu 20%.

Přínosy orientálního tance pro zdraví žen a dívek, bellydance benefits for your beauty

Ať už pracujete na směny, máte sedavé kancelářské zaměstnání a nebo mix obojího? Možná právě pociťujete chuť po pohybu a po tanci ?

Chcete vyzkoušet novou pohybovou aktivitu, jednorázový seminář různých tanečních stylů ? Chcete vyzkoušet rozličné taneční fúze, novinky, a také třeba pokročilejší zajímavé choreografie se mnou, jako s certifikovanou lektorkou tance? Mám ozkoušeno jak na sobě, tak na svých klientkách a tanečnicích všech různých věkových i profesních skupin, že tanec opravdu pomáhá, je-li cvičen a tančen dle pokynů kvalifikované lektorky. Těším se na vás na společných kurzech tance a na seminářích nejen orientálních tanců, ale i při tanci flamenko arabic, kabaret flirt dance a charleston a další.

Youtube kanál spolku Shareefa https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

One Reply to “Nové kurzy tance pro ženy a pro děti v Mladé Boleslavi do 1. června 2022 / Dance classes for women and children in Mladá Boleslav”

 1. Pingback: Proč ženy milují orientální tance a bellydance ? – Spolek tance a Shareefa Bellydancer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*