Nábor začátečnic do kurzu orientálních břišních tanců pro ženy a více jak 13 leté slečny s Kateřinou v Mladé Boleslavi. Nábor na kurz tance pro ženy kabaret & charleston. Kurz flamenko arabic i dětský kroužek je obsazen.

ÚTERKY / OD 4. ŘÍJNA 2022 V ČASE 16:00-16:55 ORIENTÁLNÍ TANCE PRO ZAČÁTEČNICE ŽENY A PRO SLEČNY STARŠÍ 13 LET. DVOUMĚSÍČNÍ TANEČNÍ KURZ S FYZIOTERAPEUTKOU A LEKTORKOU, TANEČNICÍ KATKOU. Kurz běží do 29.listopadu 2022. Klubovna v 1.patře Sokolovna M. Boleslav, klubovna se zrcadlem. Dospělé tanečnice 1.750 kč. Slečny studentky (a dámy senior věku) 1.350 kč. Protože víme, že ve 2 je to větší zábava, hlašte se s kamarádkou a máte 15% slevu na kurzovném obě. Navíc na kurz přispívá zdravotní pojišťovna v rámci podpory pohybových aktivit. V kurzu je 6 volných míst.

Pondělky – Komenského náměstí, 2. ZŠ. Úterky a středy v Sokolovně M.B. Na závěr nás čeká 14. prosince Vánoční večírek, středa od 17 do 19h. v M.B.

NOVÉ KURZY PRO ŽENY OD 12. ZÁŘÍ DO 5. PROSINCE 2022 V MLADÉ BOLESLAVI

Rozhovoru s certifikovanou lektorkou Evou, která také vyhrála 1. místo na Mezinárodních tanečních soutěžích v samotné egyptské Káhiře, v Berlíně, i v ČR. https://boleslavsky.denik.cz/kultura_region/tanec20070606.html

Lekce vede profesionální certifikovaná lektorka s tanečními zkušenostmi přímo z Egypta Eva. A dlouholetá tanečnice, lektorka, fyzioterapeutka Kateřina.

PONDĚLKY / 1.LEKCE 12. ZÁŘÍ 2022/ Od 18:00 do 18:55 KABARET S HŮKOU A CHARLESTONOVÉ KORÁLKY VE STYLU THAT MAN. Parketový zrcadlový sál, M. Boleslav, Komenského náměstí 61. 4 volná místa.

PONDĚLKY / 1.LEKCE 12. ZÁŘÍ 2022 V ČASE 19:05-20:00 TANEČNÍ KURZ FLAMENKA ARABIC S MANTONEM A VĚJÍŘEM, BAILA Parketový zrcadlový sál, M. Boleslav, Komenského nám.61. Obsazeno.

   

STŘEDY / 1.LEKCE 14. ZÁŘÍ 2022 V ČASE 17:00-17:50 DĚTI BELLYDANCE A GYMANSTICKÁ PRŮPRAVA S EVOU/ Obsazeno. TÉMA: HEDVÁBNÉ VĚJÍŘE, PEITHO S VEIL. Veškeré podrobnosti k tomuto kroužku jsou ve speciálním příspěvku zde na webu, klikni: https://shareefa.cz/2022/09/bellydance-teanegers-bellydance-pro-nactilete-v-mlade-boleslavi-novy-kurz-tance-s-lektorkou-evou/

STŘEDY / 1.LEKCE 14. ZÁŘÍ 2022 V ČASE 18:00-18:55 BELLYDANCE POKROČILÉ S EVOU.TÉMA: KŘÍDLA A HEDV.VĚJÍŘE, ANCIENT RUINS. Sál v přízemí Sokolovny, zrcadlový parketový sál. Přihlášky můžete podávat již nyní online přes přihlašovací formulář https://shareefa.cz/rezervacni-formular/ Věková hranice je doporučena 12,5 let až XY, horní věková hranice není omezena. 4 volná místa


Pravidelným cvičením orientálních tanců, belly dance, se vrací do rovnováhy hladiny hormonů. Výsledkem je zvýšení hladiny estrogenu, stimulace ovulace, snížení únavy a zlepšení látkové a energetické výměny.
Trénováním složitějších krokových kombinací stimulujete pracovní paměť, snižujete riziko vzniku Alzheimerovy choroby, RS nebo demence.
Více o účincích belly dance na zdraví zde: https://shareefa.cz/2022/03/belly-dance-and-health/

VIDEO UKÁZKA TANCE BELLYDANCE V MLADÉ BOLESLAVI S EVOU SHAREEFOU/ VIDEO DEMONSTRATION OF BELLYDANCE FOR BEGINNERS TO INTERMEDIATE DANCERS, Youtube kanál spolku Shareefa https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

       

Vedení kurzů tance, a předtančení, se věnuji od taneční sezóny v roce 2003/2004 a jsem certifikovanou lektorkou tance. V mých kurzech tančíme sólově, nepotřebujete tanečního partnera. Nabízím také taneční egyptské vystoupení na akce. O mých dlouholetých zkušenostech, taneční praxi, úspěších, klikni zde:  O tanečnici Shareefě

Pro současné i pro nové taneční studentky a kurzistky připravuji opět víkendový lázeňský relaxační pobyt s tancem a doprovodným programem, relaxací v krásné přírodě hor v 4 hvězdičkovém hotelu.  Plánové datum je 28. – 30. října  2022, pátek až neděle, v 4 **** hotelu s plnou penzí v Cieplicích ( Jeleni Hora, PL). Víkendový pobyt je vhodný i pro rodinné příslušníky, ty se účastní pobytu bez tance. Informace s podrobnostmi mám zde: https://shareefa.cz/2022/06/vikendovy-pobyt-s-tancem-pro-zeny-tanecni-vikend-podzim-2022/

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Hlásíte-li se do nového kurzu: uvádějte prosím na sebe kontakt, jméno, taneční zkušenosti a kurz, který preferujete.  Na kurz se přihlásíte prosím přes můj rezervační formulář na tomto odkazu https://shareefa.cz/rezervacni-formular/  

KONTAKTNÍ EMAIL

Máte-li otázky, neváhejte se mi prosím ozvat: shareefa@shareefa.cz  Tlf. 606 283 703

VŠEOB. OBCHOD. PODMÍNKY/ SLEVY NA KURZY
* 20% sleva = druhý (třetí) paralelní semestrální kurz tance, hlásíte-li se současně do dvou ( tří) kurzů tance pro dospělé v daném semestru, kurz delší 12 lekcí. Sleva je poskytována na kurz, který je levnější. Např. pondělní kabaretní tanec 2.220,- kč + tanec flamenko je za 1.780,- kč ( 20 % sleva). Tzn.4.000,- kč za oba kurzy pro dospělé. Hlásíte-li se na třetí kurz je také za 1.780 kč ( 20% sleva). 
* 15% sleva = pro 2 nové kamarádky, nebo pro vás, když se spolu s vámi hlásí nová tanečnice (neregistrovaná ve spolku). Tančíte-li v pokročilých a doporučíte novou začátečnici do kurzu, získáváte slevu na vstupném 15 % . Tzn. 1887 kč pro vás, hlásíte-li se spolu s kamarádkou.
Při podávání přihlášky na kurz uvádějte také vaší slevu, když se vás týká. Slevy nelze kombinovat. Pro čerpání slev je nutné uhradit kurzovné před zahájením kurzů.

* 10% sleva = pro dva sourozence, jenž se hlásí současně do kurzů tance dětí, tábor, atp. 

CENY KURZŮ/ Členské příspěvky kurzovného na tance (pošta složenka na účet spolku, online převod předem) spolku TS Shareefa z.s. Účast v kurzu se hradí kurzovným na celé obdobíKurzovné uhraďte prosím v období do 13. září 2022. Na 1. lekce ukažte foto scan v mobilu. Nastupujete-li do rozběhnutého kurzu v září, platí také toto kurzovné. Od října se nelze přidat do rozběhnutých kurzů tance.                     

 • 2.220,- kč základní kurz pro dospělé ( začátečníci, pokročilí), 12 l. Platební QR kód vám mohu zaslat.
 • 1.460,- kč  dětský středeční kurz
 • 1.700,- kč seniorské (65+) či studentské kurzovné (do 19 let) v kurzech pro dospělé.                 

SPOLEK SHAREEFA  MÁ ÚČET U FIO BANKY

Majitel účtu: TS Shareefa z.s., číslo účtu 2802130420/2010  Fio banka.  VS neuvádíte, do poznámky napište prosím jen příjmení tančící studentky.                                                      IBAN: CZ94 2010 0000 0028 0213 0420   SWIFT/BIC : FIOBCZPPXXX                                Včasná úhrada kurzu do 2 dní od potvrzení přihlášky vám zaručí místo ve vašem kurzu, zaručí vám možnost čerpání klientských slev a  zaručí vám, že se daný kurz bude konat. S fakturou můžete čerpat příspěvek zdravotní pojišťovny (1 x ročně).  Pro vystavení faktury k vašemu kurzu mi při přihlášce, prosím, zašlete vaše fakturační údaje (nebo datum narození a trvalé bydliště). Fakturu pro pojišťovnu vystavuji jak pro platby převodem, tak pro hotovostní platbu.

NOVĚ NABÍZÍ SHAREEFA TAKÉ OBLEČENÍ NA TANEČNÍ TRÉNINK

TRÉNINKOVÉ TANEČNÍ SUKÝNKY SHAREEFA TYRKYSOVÉ

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Tyrkysová sukně je za zvýhodněnou cenu 550,- kč ( aktivní tanečnice spolku). Běžná cena sukně je 690,- kč.

 

TRÉNINKOVÉ TANEČNÍ SUKÝNKY SHAREEFA ČERVENÉ

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Červeno oranžová sukně je za zvýhodněnou cenu 550,- kč (aktivní tanečnice spolku). Běžná cena sukně je 690,- kč.

 

JAK SE TANČÍ V TS SHAREEFA

 • Téma tanečních setkání je taneční technika a cvičení pro mobilitu kloubů a pro zdravá záda. Práce paží a předloktí v tanci je výborná prevence syndromu karpálního tunelu.
 • Lekcí tance se mohou účastnit dámy všech věkových, i všech váhových kategorií.  
 • Belly dance je vhodné pravidelně tančit, cvičit, pro všechny ženy po 35. roku života, kdy začíná hladina estrogenu klesat.
 • Orientální tanec je tanec originálně egyptský, který byl vytvořen na Středním východě , a zahrnuje mnoho stylů. Hlavní styl, Raqs Sharqi, se etabloval na Západě od 90. let 19. století a těší se rostoucímu úspěchu. Znevažujícím způsobem někdy mluvíme  v populární řeči o „  břišním tanci “.
 • Původně byl orientální tanec spontánním a improvizovaným tancem, dnes se však akademicky vyučuje po celém světě a těší se značné oblibě u žen a dívek.
 • Unikátní souhra dechu a fyzického tančení Raqs Sharki a cvičení pozic a pohybů probouzí hlavní energetická centra – čakry v těle. Budete mít více energie.
 • Také vás z dlouhého sezení bolívají záda, ochabuje břicho a pánev se neprokrvuje? Vydržte tančit a cvičit belly dance minimálně 3 měsíce, a získáte navíc vzpřímenější postavu a pevnější bříško. Cviky vás mohou zbavit bolestí zad a možná ztratíte na váze i nějaké to kilo, tančíte-li a cvičíte k tomu alespoň 3 x týdně (speciálně při úpravě stravovacích návyků). Každopádně prohloubíte možnosti, které má naše tělo k dispozici.
 • Kurzy egyptského tance  Raqs Sharki, belly dance,  jsou určeny pro slečny i pro dospělé ženy. Kurz dospělých  mohou navštěvovat slečny od 12 let, dospělé ženy, i dámy senior věku. Věk není omezen. Svůj zdravotní stav je vhodné konzultovat s lékařem či fyzioterapeutem.
 • Minimální počet tanečnic je dán počtem 4 tanečnic, a maximální počet tanečnic je  12.
 • Bellydance, populárně známý jako orientální tanec, je mimořádné umění, které má své kořeny ve starověkém Egyptě ( Raqs sharqi), a čerpají z něj tanečnice po celém světě. Je to nejženštější a nejsmyslnější forma tance Je elegantní a charakterizovaná jemnými pohyby boků a břicha a krásnými dekorativními pohyby rukou, v rytmu neobvyklé a krásné orientální hudby. V podání ženy je to esence její individuální energie, forma výrazu, smyslná a exotická podívaná.
 • Orientální egyptský tanec, belly dance, čerpá z bohatého folklóru arabských tanců i z tanečně baletního jevištního projevu ( jako je využití diagonál v baletu, práce v prostoru atp.).
 • Pohybová aktivita belly dance je podporována příspěvkem ze zdravotních pojišťoven. 
 • Na kurz se přihlásíte, prosím, přes můj rezervační formulář zde klikni:  https://shareefa.cz/rezervacni-formular/   Nebo zasláním emailu na shareefa@shareefa.cz

FUNGOVÁNÍ SPOLKU TANCE SHAREEFA/ ETICKÝ KODEX SHAREEFA

Ve spolku tance Shareefa fungujeme jako dobrovolná volnočasová spolková aktivita pro ženy (i děti) bez rozdílu věku, které si chtějí udržovat dobrou náladu, chtějí si zacvičit a zatančit, získat nové přátele, nebo sdílí zájem kulturu orientálních tanců. Na lekce chodíme včas, abychom nerušily lektorku a ostatní účastnice lekce, a stihly se včas převléknout. Na lekcích se dotazujeme na vše, co s tancem souvisí a naopak neřešíme na lekcích nic, co s tancem nesouvisí prosím (např. politika, soukromé pikantní záležitosti ). Dodržujeme podmínky setkávání a vstupu na lekce dle aktuálních opatření ( to kvůli Covidu atp.).  Absolvujeme občas  společné víkendy spojené s tancem a s vystupováním v lázních, u moře atp…  A je samozřejmostí vzít na víkendy také rodinu, partnera, děti či kamarádku.

Upřímně říkám, prudiče u nás nechceme. Fungujeme na spolkové a především dobrovolné a dobrovolnické bázi. Spolek není HPP pro žádného z lektorů tance. Děkuji velice za pochopení a děkuji všem, co jsou schopni vřelého „normálního“ chování v komunikaci a na samotných lekcích tance.

 

 

Podáním přihlášky souhlasíte s našimi podmínkami a udělujte zároveň souhlas.

UDĚLENÍ SOUHLASU *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *

Více zde:
* Zpracování osobních údajů
1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., s korespondenční adresou, sídlem, v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo. Ty
2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
o souhlas kdykoliv odvolat,
o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním formuláři a nebo zasláním přihlášky na kurz TS Shareefa z.s. e-mailem.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací.

Youtube kanál https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

Často kladené otázky k tanci ve spolku tance Shareefa Mladá Boleslav

Kde najdu studio?

Tančíme nově v TJ Sokol Mladá Boleslav. V příjemném kruhu žen se budete cítit skvěle a uvolněně. Najdete nás na adrese Palackého 223 (dole v Sokolovně je bazén).  Tančíme nově také v tělocvičně na adrese Komenské náměstí 61, Mladá Boleslav, dolní parketový sál.

Co si mám vzít sebou na lekci?

Taneční sportovní oblečení, stačí legíny a top, tričko nebo podobné sportovní oblečení, nepotřebujete nic speciálního, ale můžete samozřejmě se ozdobit a chodit tančit slavnostněji. Na boky si můžete přinést šátek, případně si jej koupit , poradím vám. A hlavně nezapomeňte dobrou náladu! Taneční piškoty-cvičky, vhodnou taneční obuv, malý ručník, a láhev s pitím.

Zvládnu to? Mohu ne lekce tance a tančit, i když jsem dříve netančila ?

Určitě! Není čeho se bát. Široká nabídka kurzů nabízí lekce šité na míru úplným začátečnicím i zkušeným tanečnicím. Tančit můžete bez ohledu na věk, postavu nebo dovednosti. Pokud máte zdravotní omezení, řekněte mi o něm, většinou není problém pohyb upravit tak, aby Vám vyhovoval. Hlavní je chuť zkusit tančit a cítit se lépe.

Kolik kurz stojí?

Cena pravidelných kurzů je cca 180 kč za lekci při platbě za celý kurz (obvykle 2 až 3 měsíce, cca 1400- 2400 Kč). V případě platby za jednotlivou jednorázovou ukázkovou hodinu je cena 230Kč/60minut. Při návštěvě dvou jakýchkoliv kurzů v daném semestru dostanete na druhý kurz slevu 20%.

Přínosy orientálního tance pro zdraví žen a dívek, bellydance benefits for your beauty

Ať už pracujete na směny, máte sedavé kancelářské zaměstnání a nebo mix obojího? Možná právě pociťujete chuť po pohybu a po tanci ?

Chcete vyzkoušet novou pohybovou aktivitu, jednorázový seminář různých tanečních stylů ? Chcete vyzkoušet rozličné taneční fúze, novinky, a také třeba pokročilejší zajímavé choreografie se mnou, jako s certifikovanou lektorkou tance? Mám ozkoušeno jak na sobě, tak na svých klientkách a tanečnicích všech různých věkových i profesních skupin, že tanec opravdu pomáhá, je-li cvičen a tančen dle pokynů kvalifikované lektorky. Těším se na vás na společných kurzech tance a na seminářích nejen orientálních tanců, ale i při tanci flamenko arabic, kabaret flirt dance a charleston a další.

Youtube kanál spolku Shareefa https://www.youtube.com/c/EvaShareefa
Egyptský tanec saidi v Káhiře – tanec Shareefa

3 Replies to “Nábor začátečnic do kurzu orientálních břišních tanců pro ženy a více jak 13 leté slečny s Kateřinou v Mladé Boleslavi. Nábor na kurz tance pro ženy kabaret & charleston. Kurz flamenko arabic i dětský kroužek je obsazen.”

 1. Pingback: Kabaret a flirt dance – nové taneční tréninky kabaretního charlestonu v Mladé Boleslavi s Evou/ Eva dance – Flamenco – Orientální břišní tance – Charleston a kabaret

 2. Pingback: Kabaret a flirt dance – nové taneční tréninky od září 2022 v Bolce – Spolek tance Shareefa, Eva Shareefa Bellydancer

 3. Pingback: Proč ženy milují orientální tance a bellydance ? – Spolek tance a Shareefa Bellydancer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

*