Aktuální kurzy tance a jógy Shareefa 2021

Vedení kurzů tance se věnuji od roku 2004.  Naučím vás proto nejen kroky, krokové kombinace, a prvky, ale také zdravé protažení i zdravé nadšení pro tanec a pohyb. Probudíte své sebevědomí a svou ženskost, a budete fit.  Navíc v mých kurzech tančíme sólově, nepotřebujeme tanečního partnera.  Ve spolku tančíme v malých skupinkách, což znamená, že přátelské prostředí pro tanec je prioritou č. 1. Certifikovaná lektorka Eva Sharefa   O tanečnici Shareefě více zde, klikni

Z rozhodnutí Vlády ČR nyní netančíme.  Po uplynutí současných podzimních kurzů 2020 navazuje nový taneční semestr 2021. Věříme v brzké otevření kurzů a moc se na vás, na tanečnice, těšíme ! 

📍CHCI SE PŘIHLÁSIT NA KURZY TANCE PŘES REZERVAČNÍ FORMULÁŘ  TS SHAREEFA/ VÍTÁME NOVÉ ZÁJEMKYNĚ O TANEČNÍ KURZY 
Na všechny kurzy je nutné si podat přihlášku předem přes náš rezervační formulář Shareefa, prosím,  z kapacitních důvodů.  
https://shareefa.cz/rezervacni-formular/

📍PODÁNÍM PŘIHLÁŠKY SCHVALUJETE PODMÍNKY KURZŮ SPOLKU, JAK CHODIT NA LEKCE, A JSTE SROZUMĚNY S ÚČINKY TANCŮ DLE  PODMÍNEK TS SHAREEFA
Podmínky  jsou zveřejněny na stránkách zde na odkazu:
https://shareefa.cz/tag/podminky-kurzu/
Příznivé účinky tance na organismus a na lidské zdraví:
https://shareefa.cz/2018/04/ucinky-tanecnich-lekci-na-lidsky-organismus/

📍 📍📍 KURZY TANCE PRO DĚTI A PRO DĚVČATA
Pololetní kurzy, platby kurzovného na jednotlivé pololetí, 
📍 Úterky v 17:05/ Pohybová průprava s Igou, Frozen, věková skupina holčiček 3,5 až 6 let. 
📍 Středy v 17/ Břišní tance skupina Lotos Dancers s Evou, věková skupina 7 až 13 let.  Nový kurz bude probíhat nácvik tanec s hedvábným vějířem, či s gymnastickou stuhou. Lze mít svou vlastní ( poradíme s výběrem).
📍 Děvčata starší 13 let mohou tančit ve všech kurzech označených pro dospělé.

📍 NOVÝ MINIKURZ JÓGY PRO ZDRAVÁ ZÁDA V MLADÉ BOLESLAVI📍

📍  2020/ Čtvrtky v čase 17:15 – 18:15  asi dubna/května 2021 ( dle přihlášených zájemců a dle nařízení Vlády). Cvičí se v malé skupince. Lekce minikurzu jsou určeny pro začátečníky i pokročilé. Jsou zaměřeny na posílení zádových a břišních svalů, na odstranění ztuhlosti kloubů, proti stresu a únavě, které jsou důsledkem sedavého zaměstnání či jednostranného zatížení.

📍 Naučíme se také správné držení těla při chůzi a sedu, dechové techniky, které nám pomohou rychleji zrelaxovat a nabít tělo novou energií. Cvičení probíhá v pomalém tempu, cviky jsou protahovací a mírně posilovací.
 
📍 Jógu vede certifikovaná lektorka jógy Marcela.
Na sebe a sebou: pohodlné oblečení na cvičení, vodu, podložku na yogu ( karimatku na cvičení), nebo vlastní větší ručník místo podložky.
 
Minikurz 6 lekcí můžete pořídit za zvýhodněné předplatné: 700 kč. Nebo si lze uhradit jednotlivé lekce 150 č za lekci, bude-li na kurzu volno.
 
Na minikurz i na lekce je nutná rezervace místa předem přes rezervační formulář:

Následně po přihlášení obdržíte potvrzení o účasti na minikurzu jógy pro zdravá záda a zároveň obdržíte pokyny k úhradě minikurzu jógy.

📍📍📍 KURZY TANCE PRO ŽENY
POKROČILEJŠÍ  TANEČNICE, koncentrace na nácvik tanečních choreografií 
📍 Pondělky v 18/ BELLYDANCE TECHNIKA POKROČILÉ, Skupina Shareefa
📍 Pondělky v 19/ FLAMENKO ARABIC, Skupina Layla Shareefa                                             📍Pondělky v 20/ BURLESK, LATINO FLIRT, Skupina Les chats de cabaret

ZAČÍNAJÍCÍ NOVÉ TANEČNICE
📍 Úterky v 16h. NOVÝ KURZ BELLYDANCE FITNESS PRO ZDRAVÁ ZÁDA S KATKOU./ Orientální břišní tance pro začátečnice s Katkou jsou novým kurzem. Vítáme nové zájemkyně o tanec, případně zájemkyně, které u nás již tančily. S tanečnicí a lektorkou Katkou se nejen zasmějete, ale ještě jste ve výborných rukách, jelikož fyzioterapie Katce je více než vlastní.

BURLESKA PRO NOVÉ I PRO STÁVAJÍCÍ TANEČNICE                                                          📍 Středy v 18:15/ SVŮDNÝ FIT BURLESK, LATINO FLIRT. Skupina Les Chats de cabaret. 

BELLYDANCE PRO NOVÉ I STÁVAJÍC TANEČNICE
📍Středy 19:30/ NOVÝ KURZ BELLYDANCE FITNESS, ZAČÁTEČNICE ( MÍRNĚ POKROČILÉ) TANCE PRO ŽENY s EVOU 

ZAČÍNAJÍCÍ, MÍRNĚ POKROČILÉ TANEČNICE
📍 Čtvrtky 16h. BELLYDANCE ZDRAVÁ ZÁDA S LÍDOU. Orientální břišní tance, mírně pokročilé, které trénují techniku i nácvik jednoduché choreografie. Tanečnice a lektorka Lída vás příjemným a klidným stylem výuky uvolní od běžných starostí a vy se můžete soustředit jen na své tělo a nové pohyby. 

ZAČÍNAJÍCÍ, MÍRNĚ POKROČILÉ TANEČNICE A DÁMY SENIORKY
📍 Pátky v 16:05 -17h. SENIOR BŘIŠNÍ TANCE A CVIČENÍ s Evou, pro ženy 65 let +. Tzn. věková skupina je cirka senior od 65 let a více. Můžete se přidat i vy, kdo chcete tančit v pomalejším tempu s Evou. Svůj zdravotní stav prosím konzultujte s lékařem. 

📍 Pátky v 17:05 -18h. NOVÉ TANEČNÍ CVIČENÍ, MIX PRO ŽENY S EVOU. Nový kurz, kde si zatančíte, protáhnete se a vyzkoušíte prvky a kombinace různých tanečních stylů od latiny, flamenka, po bellydance fitness. Nečekejte aerobic, ale pravda je, že tempo je svižnější. 

MÍRNĚ ZKUŠENÉ TANEČNICE/ ŽENY TANEČNICE 
📍 18:30-19:25 /  19:35 – 20:30  LATINSKOAMERICKÉ TANCE/ latina ladies s Lukášem bude v termínu středy či čtvrtky podvečer, dle interní dohody v TS Shareefa. Nácvik taneční choreografie. 

📍 PŘÍSPĚVKY 2021/ KURZY TANCE/ CENÍK VÝUKOVÉHO MATERIÁLU VE STUDIU VČ. DISTANČNÍ VÝUKY
Kurzovné (členské příspěvky) i zkušební lekce se mohou hradit pouze na účet (pošta, online převod předem) spolku TS Shareefa z.s.
1.950 kč …základní cena klasických kurzů pro dospělé na 12 lekcí, pro semestr 1 x v týdnu
1.550 kč …kurzovné pro dívky ZŠ, SŠ, VŠ, seniorky,  semestr 1 x v týdnu 
1.450 kč …kurzovné pro děti do 6 let, semestr 1 x v týdnu
1.050 kč …seniorské kurzovné na speciální páteční kurz pro ženy 65 let a více, 10 lekcí
2.250 kč …latinskoamerické tance, latina ladies pro ženy, 11 lekcí                                                    📍 LEKCE TANCE NA ZKOUŠKU/ PRVNÍ LEKCE TANCE  PRO NEROZHODNÉ                  200 kč … zkušební první lekce  pro dospělé, je-li v kurzu volno, splatné převodem                       130 kč … zkušební první lekce děti a seniorky, je-li v kurzu volno, splatné převodem                   250 kč … zkušební první  lekce latina ladies pro ženy, je-li v kurzu volno, splatné převodem

Kdo se hlásí do rozběhnutých kurzů, hradíte poměrnou cenu kurzu, dle dohody s administrátorem při registraci na váš kurz.

ČÍSLO ÚČTU SPOLKU SHAREEFA 5106120003, kód Expo banky je 4000.
Jako VS uvádíte váš mobilní telefon uveden v přihlášce, do poznámky napište příjmení tančící studentky. Včasná úhrada kurzu zaručí místo ve vašem kurzu, zaručí vám možnost čerpání klientských slev a  zaručí vám, že se daný kurz bude konat. S fakturou o platbě kurzu tance, ze spolku Shareefa, můžete žádat o příspěvek u svých zdravotních pojišťoven, kde si však ověřte podmínky příspěvků na pohybové aktivity. Pro vystavení faktury nám při přihlášce prosím zašlete vaše fakturační údaje. 

📍 VOP/ Sleva na kurzy bellydance, na flamenko, pohybovku v délce 12 a více lekcí.
* 20% sleva = na váš 2. kurz tance, hlásíte-li se současně do dvou kurzů tance pro dospělé v daném semestru. Sleva je poskytována na kurz, který je levnější.
* 15% sleva = pro vás, když se spolu s vámi hlásí nová tanečnice (neregistrovaná ve spolku)    
* 10% sleva = pro dva sourozence, jenž se hlásí současně do kurzů tance dětí, tábor,atp.          * 10 % sleva = pro 2 nové kamarádky, které se spolu hlásí poprvé do našich kurzů tance pro dospělé. Tančíte-li v pokročilých a doporučíte novou začátečnici do kurzu, získáváte slevu na vstupném 10 % ( a takové slevy lze v daném semestru kombinovat).
* Při podávání přihlášky na kurz uvádějte také vaší slevu, když se vás týká. Pro čerpání slev je nutné uhradit kurzovné před zahájením kurzů.

NOVĚ NABÍZÍME TAKÉ SAVÁ PŘÍJEMNÁ SPORTOVNÍ TÍLKA NA TANEČNÍ TRÉNINK.

📍PINK TOP, NOVÁ KRÁSNÁ RŮŽOVÁ TÍLKA SHAREEFA V PRODEJI PRO STUDENTKY SPOLKU SHAREEFA
Všem tanečnicím spolku – máme pro vás nový krásný PINK TOP. Tílka, která perfektně sají, rozzáří vás, potěší vás ! Pink TOP je za zvýhodněnou cenu 330,- kč (tanečnice spolku), velikosti S,M,L. Top je možné zaplatit převodem, spolu s kurzovným. Běžná cena topu je 450,- kč. 

📍📍📍 JÓGA 2021

📍 ÚTERKY V 18h.  i PÁTKY V 18:30 VEČERNÍ POWERJÓGA / NA KURZ S ILOU SE PŘIHLAŠTE PŘÍMO U LEKTORKY FORMOU SMS NA TEL. 724 572 203.

📍 ČTVRTKY 17:15/ ZDRAVÁ ZÁDA JÓGA PRO ŽENY/ NOVÝ KURZ S MARCELOU K.

U NÁS MŮŽETE TAKÉ NAVŠTĚVOVAT SOUKROMOU VÝUKU TANCE A JÓGY. INFORMACE ZDE https://shareefa.cz/2021/01/soukrome-hodiny-tance-a-jogy/

📍TANČÍRNA SPOLKLU SHAREEFA SE NACHÁZÍ V MLADÉ BOLESLAVI

Tančíme v malých skupinkách ve spolku Shareefa, který má tančírnu v centru Mladé Boleslavi. Zrcadlová tančírna se nachází na rohu ulic Václavkova a Čechova, Čechova 773.  Tančíme v  příjemném prostředí a v příjemném kolektivu. Fungujeme jako volnočasová spolková aktivita pro ty, kdo si chtějí udržovat dobrou náladu, chtějí si zatančit, naučit se nové tance, získat nové přátele ve spolku tance Shareefa. Upřímně, prudiče u nás nechceme.  Děkujeme za pochopení. Jezdíme i na společné víkendy spojené s tancem a s vystupováním, případně odjíždíme i do zahraničí do lázní, či k moři, je-li to možné. A je samozřejmostí vzít sebou děti, rodinu, či kamarádku.

📍Podáním přihlášky souhlasíte s našimi podmínkami a udělujte zároveň souhlas.

📍UDĚLENÍ SOUHLASU *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *

Více zde:
* Zpracování osobních údajů
1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., se sídlem v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo. Ty
2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
o souhlas kdykoliv odvolat,
o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním formuláři a nebo zasláním přihlášky na kurz TS Shareefa z.s. e-mailem.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*