Kurzy tance v Mladé Boleslavi

Vedení kurzů tance a předtančení se věnuji od roku 2004 a jsem certifikovanou lektorkou tance.  Naučím vás proto nejen prvky a krokové kombinace, krásné choreografie, ale také zdravý pohyb pro zdravá záda. Probudíte své sebevědomí a svou ženskost, a budete fit.  Navíc v mých kurzech tančíme sólově, nepotřebujete tanečního partnera.  O tanečnici Shareefě více zde, klikni

📍 VÍTÁM NOVÉ ZÁJEMKYNĚ O KURZY TANCE PRO SEZÓNU 2021/2022

Dobrý den,

máte-li zájem účastnit se nových kurzů tance od září 2021 a chcete trénovat s certifikovanou lektorkou Evou Shareefou, neváhejte se ozvat co nejdříve a nahlásit se, ať vím s kým mám počítat na kurz v Mladé Boleslavi. Rezervační formulář na přihlášení se do kurzů je zde https://shareefa.cz/rezervacni-formular/

Jedná se buď o kurz dětský. Tzn. dětský taneční kroužek orientálních břišních tanců pro děvčata navštěvující základní školu.

A nebo se jedná o kurz orientálních břišních tanců pro dospělé ženy ( bez rozdílu věku). Téma tréninků bude taneční technika a cvičení pro mobilitu kloubů a pro zdravá záda. Navíc se v jednotlivých semestrech naučíme vždy novou tématickou taneční choreografii a zopakujeme i ty původní taneční choreografie.

Kontaktní email je: shareefa@shareefa.cz

Uvádějte prosím na sebe kontakt, jméno, taneční zkušenosti a klidně i den, který preferujete.  

📍PODÁNÍM PŘIHLÁŠKY SCHVALUJETE PODMÍNKY SPOLKU A ÚČINKY
Podmínky tanců jsou zveřejněny na stránkách zde na odkazu:                                          https://shareefa.cz/2018/06/nhrady-hodin-a-co-s-sebou-na-lekce/

Účinky tanců na organismus a na lidské zdraví jsem vám shrnula zde:
https://shareefa.cz/2018/04/ucinky-tanecnich-lekci-na-lidsky-organismus/                                                                                                                                                  

📍 CENÍK/ ČLENSKÉ PŘÍSPĚVKY 2021/2022 NA TANEC
Kurzovné (členské příspěvky) a zkušební lekce se mohou hradit pouze na účet (pošta, online převod předem) spolku TS Shareefa z.s.

2.220,- kč = základní kurzovné, příspěvky pro semestr 13 lekcí pro dospělé                                1.500,- kč = snížené kurzovné, příspěvky pro semestr 13 lekcí pro děvčata ZŠ. A i pro studentky SŠ, seniorky, které tančí v kurzu pro dospělé.

📍 JEDNORÁZOVÝ VSTUP /JEDNORÁZOVÝ ČLENSKÝ PŘÍSPĚVEK/ LEKCE NA  ZKOUŠKU                                                                                                                                 220 kč = dospělé, je-li v kurzu volno, splatné převodem                                                             130 kč =  děvčata, seniorky, je-li v kurzu volno, splatné převodem.                                                                                                                                              

📍SPLATNOST KURZŮ/PŘÍSPĚVKŮ                                                                                            Číslo účtu : 5106120003, kód Expo banky:  4000. Majitel účtu: TS Shareefa z.s.                  VS neuvádíte, do poznámky napište příjmení tančící studentky. Včasná úhrada kurzu zaručí místo ve vašem kurzu, zaručí vám možnost čerpání klientských slev a  zaručí vám, že se daný kurz bude konat. S fakturou o platbě kurzu tance, ze spolku Shareefa, můžete žádat o příspěvek u zdravotní pojišťovny (konkrétní podmínky si ověřte u své pojišťovny).                        📍 Pro vystavení faktury nám při přihlášce, prosím, zašlete vaše fakturační údaje. 

📍 VŠ.OBCH.PODM./ SLEVY na kurzy spolku tance v délce 12 a více lekcí.
* 20% sleva = 2. semestrální kurz tance, hlásíte-li se současně do dvou kurzů tance pro dospělé v daném semestru, kurz delší 12 lekcí. Sleva je poskytována na kurz, který je levnější.
* 15% sleva = pro 2 nové kamarádky, nebo pro vás, když se spolu s vámi hlásí nová tanečnice (neregistrovaná ve spolku). Tančíte-li v pokročilých a doporučíte novou začátečnici do kurzu, získáváte slevu na vstupném 15 % .    
* 10% sleva = pro dva sourozence, jenž se hlásí současně do kurzů tance dětí, tábor, atp.         
Při podávání přihlášky na kurz uvádějte také vaší slevu, když se vás týká. Slevy nelze kombinovat. Pro čerpání slev je nutné uhradit kurzovné před zahájením kurzů.

NOVĚ NABÍZÍME TAKÉ SAVÁ PŘÍJEMNÁ SPORTOVNÍ TÍLKA NA TANEČNÍ TRÉNINK.

PINK TOP, NOVÁ KRÁSNÁ RŮŽOVÁ TÍLKA SHAREEFA V PRODEJI PRO STUDENTKY SPOLKU SHAREEFA
Všem tanečnicím spolku – máme pro vás nový krásný PINK TOP. Tílka, která perfektně sají, rozzáří vás, potěší vás ! Pink TOP je za zvýhodněnou cenu 330,- kč (aktivní tanečnice spolku), velikosti S,M,L. Top je možné zaplatit převodem, spolu s kurzovným. Běžná cena topu je 450,- kč. 

FUNGOVÁNÍ SPOLKU TANCE SHAREEFA/ ETICKÝ KODEX

Ve spolku Shareefa fungujeme jako volnočasová spolková aktivita pro ženy bez rozdílu věku, které si chtějí udržovat dobrou náladu, chtějí si zacvičit a zatančit, získat nové přátele, nebo sdílí zájem o taneční kulturu zemí Orientu. Absolvujeme občas  společné víkendy spojené s tancem a s vystupováním v lázních, u moře atp…  A je samozřejmostí vzít na víkendy také rodinu, partnera, děti či kamarádku. Upřímně, prudiče u nás nechceme.  Děkuji za pochopení. 

📍Podáním přihlášky souhlasíte s našimi podmínkami a udělujte zároveň souhlas.

📍 Aktuální podmínky vstupu jsou vždy v souladu s podmínkami Ministerstva zdravotnictví, Ministerstva školství.

📍UDĚLENÍ SOUHLASU *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *

Více zde:
* Zpracování osobních údajů
1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., se sídlem v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo. Ty
2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
o souhlas kdykoliv odvolat,
o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním formuláři a nebo zasláním přihlášky na kurz TS Shareefa z.s. e-mailem.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací.

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*