Nové zimní kurzy tance a cvičení 2023 v Mladé Boleslavi

KURZY PRO ŽENY A DĚTI BĚŽÍ DO 5. PROSINCE 2022 V MLADÉ BOLESLAVI A JSOU UKONČENY ABSOLVENTSKÝM PROSINCOVÝM VEČÍRKEM 14.12.2022, KDE STUDENTKY ZATANČÍ.

NOVÉ KURZY NA ROK 2023 JSOU VYPSÁNY A MŮŽETE SE HLÁSIT. KAPACITA JE SPECIÁLNĚ OMEZENA VELIKOSTÍ SÁLU A MOU KAPACITOU, ZVLÁDNOUT POČET OSOB NA LEKCI 🙂 ♥

ROZVRH 2023

KURZY 2023 JSOU ZAKONČENY ABSOLVENTSKÝM TANEČNÍM VEČÍRKEM V DUBNU 2023 , NA KURZY SE PŘIHLÁSÍTE TEĎ A ZAPLATIT MŮŽETE V TERMÍNU 1.LEDNA 2023-14.LEDNA 2023

PONDĚLKY OD 9.LEDNA 2023 18:00 do 18:55 KABARET S HŮKOU, CHARLESTON . Parketový zrcadlový sál, M. Boleslav, Komenského náměstí 61.Budova se zavírá. Je nutné být na lekci včas, tzn. v čase od 17:45-17:55. Kurz má 14 lekcí.

PONDĚLKY OD 9.LEDNA 2023 19:05-20:00 TANEČNÍ KURZ FLAMENKO ARABIC. Parketový zrcadlový sál, M. Boleslav, Komenského nám.61. Budova se zavírá. Je nutné být na lekci včas, tzn. v čase od 18:50 do19:00.

ÚTERKY 19:05-20:00 ORIENTÁLNÍ TANCE PRO ZAČÁTEČNICE, A ZAČÁTEČNÍKY SE ZKUŠENOSTÍ AŽ 1 ROK, S LEKTORKOU EVOU. Od 10.ledna 2023, kurz má 14 lekcí.Vhodné pro slečny, ženy, dámy pokročilého věku. Vyzkoušíme závoje v tanci, a také činelky 🙂 por jemnou motoriku .Parketový zrcadlový sál, M. Boleslav, Sokolovna, Palackého 223. Budova je otevřená, hlavním vchodem přes recepci.v

STŘEDY OD 11. LEDNA 2023 17:00-17:50 DĚTI BELLYDANCE A GYMANSTICKÁ PRŮPRAVA S EVOU. Hedvábné vějíře a hůlky sebou. Dětské lekce vede hlavní trenérka Eva, + výpomoc tanečnic z pokročilých tanečnic školy Shareefa. Veškeré podrobnosti k dětskému kroužku jsou ve speciálním příspěvku zde na webu, klikni: https://shareefa.cz/2022/09/bellydance-teanegers-bellydance-pro-nactilete-v-mlade-boleslavi-novy-kurz-tance-s-lektorkou-evou/

STŘEDA OD 11. LEDNA 2023 18:00-18:55 ŽENY, SLEČNY, MODERNÍ ORIENTÁLNÍ TANEC POKROČILÉ S EVOU. Závoje a vějíře sebou. Parketový zrcadlový sál, M. Boleslav, Sokolovna, Palackého 223. Budova je otevřená a chodíme hlavním vchodem přes recepci.

ČTVRTKY OD 12. LEDNA 2023 18:00 – 18:55 MIX DANCE PRO TEENAGERS A PRO ŽENY. TO JSOU MODERNÍ TANCE, ORIENTÁLNÍ TANEC, ALE I SAMBA, FLAMENKO, CHARLESTON. OCHUTNÁTE MIX DANCE RŮZNÝCH STYLŮ TANCE S LEKTORKOU EVOU. Parketový zrcadlový sál, M. Boleslav, Komenského nám.61. Budova se zavírá a je nutné být na lekci včas, tzn. v čase od 17:45 do 17:55.

ÚČINKY TANCE NA ZDRAVÍ


Pravidelným cvičením orientálních tanců se vyrovnává hladina hormonů. Výsledkem je zvýšení hladiny estrogenu, stimulace ovulace, snížení únavy a navíc zlepšení látkové a energetické výměny.
Trénováním a cvičením složitějších krokových kombinací v tanci stimulujete pracovní paměť, navíc dokonce snižujete riziko vzniku Alzheimerovy choroby, roztroušené sklerozy, a demence.

Péčí o své tělo a ženskou duši pečujte o své duševní zdraví.
Více o účincích belly dance na zdraví zde: https://shareefa.cz/2022/03/belly-dance-and-health/

VIDEO UKÁZKA TANCE Youtube kanál spolku Shareefa https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

Rozhovor s certifikovanou lektorkou Evou, odhalte její úspěchy zde v článku: https://boleslavsky.denik.cz/kultura_region/tanec20070606.html Eva je tanečnice s praxí orientálních tanců 20 let, navíc má vzdělání v oboru zdravotní TV, dále sportovní management, tanec.

Kurzy tance vedu od 2003/2004. V mých kurzech tančíme sólově, navíc nepotřebujete tanečního partnera. Nabízím navíc také taneční egyptské vystoupení na akce. Určitě si vyberete. Dále se o skvělé tanečnici a lektorce dozvíte zde, klikněte : O tanečnici Shareefě

PODROBNOSTI K NOVÝM KURZŮM TANCE 

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Přihlásit se můžete pouze na ucelený kurz, ne na lekce. Můžte se přihlásit i na 2, 3 kurzy v týdnu ( sleva na 2.,3.kurzu na kurzovném). Na kurz se přihlásíte prosím přes rezervační formulář, klikni zde https://shareefa.cz/rezervacni-formular/  

KONTAKTY

Máte-li otázky, neváhejte se mi prosím ozvat: shareefa@shareefa.cz  Tlf. 606 283 703

VŠEOB. OBCHOD. PODMÍNKY/ SLEVY NA KURZY

* 20% sleva = druhý (třetí) paralelní semestrální kurz tance, hlásíte-li se současně do dvou ( tří) kurzů tance pro dospělé v daném semestru, kurz delší 12 lekcí. Sleva je poskytována na kurz, který je levnější.
* 15% sleva = pro 2 nové kamarádky, nebo pro vás, když se spolu s vámi hlásí nová tanečnice (neregistrovaná ve spolku). Tančíte-li v pokročilých a doporučíte novou začátečnici do kurzu, získáváte slevu na vstupném 15 % . 
Při podávání přihlášky na kurz uvádějte také vaší slevu, když se vás týká. Slevy nelze kombinovat. Pro čerpání slev je nutné uhradit kurzovné před zahájením kurzů.

* 10% sleva = pro dva sourozence, jenž se hlásí současně do semestrálních kurzů tance dětí, semináře atp. 

CENY KURZŮ

Členské příspěvky kurzovného na tance (pošta složenka na účet spolku, online převod předem) spolku TS Shareefa z.s. Účast v kurzu se hradí kurzovným na celé období, v termínu od 1.ledna 2023 do 14.ledna 2023.   

 • 2.720,- kč základní kurz pro dospělé ( začátečníci, pokročilí), 14 lekcí. Platební QR kód zde níže na webu.
 • 1.800,- kč  dětský středeční kurz. 
 • 2.000,- kč seniorské (65+) či studentské kurzovné (do 19 let) v kurzech pro dospělé.  
 • 270,- kč jedna první zkušební lekce dospělé (200 kč děti, senioři). 

SPOLEK SHAREEFA  MÁ ÚČET U FIO BANKY

Majitel účtu: TS Shareefa z.s., číslo účtu 2802130420/2010  Fio banka.  VS neuvádíte, do poznámky napište prosím jen příjmení tančící studentky.                                                      IBAN: CZ94 2010 0000 0028 0213 0420   SWIFT/BIC : FIOBCZPPXXX                                Včasná úhrada kurzu do 2 dní od potvrzení přihlášky vám zaručí místo ve vašem kurzu, zaručí vám možnost čerpání klientských slev a  zaručí vám, že se daný kurz bude konat. S fakturou můžete čerpat příspěvek zdravotní pojišťovny (1 x ročně).  Pro vystavení faktury k vašemu kurzu mi při přihlášce, prosím, zašlete vaše fakturační údaje (nebo datum narození a trvalé bydliště). Fakturu pro pojišťovnu vystavuji jak pro platby převodem, tak pro hotovostní platbu.

NOVĚ NABÍZÍ SHAREEFA TAKÉ LEPŠÍ OBLEČENÍ NA TANEČNÍ TRÉNINK

TRÉNINKOVÉ TANEČNÍ SUKÝNKY SHAREEFA TYRKYSOVÉ

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Tyrkysová sukně je za zvýhodněnou cenu 490,- kč.

 

TRÉNINKOVÉ TANEČNÍ SUKÝNKY SHAREEFA ČERVENÉ

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Červeno oranžová sukně je za zvýhodněnou cenu 490kč. Okamžitě si jí objednejte v profesionální taneční škole Shareefa. Email shareefa@shareefa.cz 

 

 

JAK SE TANČÍ V TS SHAREEFA

 • Téma tanečních setkání je taneční technika a cvičení pro mobilitu kloubů a pro zdravá záda. Práce paží a předloktí v tanci je výborná prevence syndromu karpálního tunelu.
 • Lekcí tance se mohou účastnit dámy všech věkových, i všech váhových kategorií.  
 • Budete mít více energie.
 • Vydržte tančit a cvičit minimálně 3 měsíce, a získáte navíc vzpřímenější postavu a pevnější bříško. Cviky vás mohou zbavit bolestí zad a možná ztratíte na váze.
 • Svůj zdravotní stav je vhodné konzultovat s lékařem či fyzioterapeutem.
 • Minimální počet tanečnic je dán počtem 4 tanečnic, a maximální počet tanečnic je  15.
 • Bellydance, populárně známý jako orientální tanec, je mimořádné umění, které má své kořeny ve starověkém Egyptě ( Raqs sharqi), a čerpají z něj tanečnice po celém světě. Je to nejženštější a nejsmyslnější forma tance.Je elegantní a je charakterizován jemnými pohyby boků a břicha. A krásnými dekorativními pohyby rukou, v rytmu neobvyklé a krásné orientální hudby. V podání ženy je to esence její individuální energie, forma výrazu, smyslná a exotická podívaná.
 • Pohybová aktivita belly dance je podporována příspěvkem ze zdravotních pojišťoven.

FUNGOVÁNÍ SPOLKU TANCE SHAREEFA/ ETICKÝ KODEX SHAREEFA

Ve spolku tance Shareefa fungujeme jako dobrovolná volnočasová spolková aktivita pro ženy (i děti) bez rozdílu věku, které si chtějí udržovat dobrou náladu, chtějí si zacvičit a zatančit, získat nové přátele, nebo sdílí zájem kulturu orientálních tanců. Na lekce chodíme včas o alespoň 10 min., abychom nerušily lektorku a ostatní účastnice lekce, a stihly se včas převléknout. Na lekcích se dotazujeme na vše, co s tancem souvisí a naopak neřešíme na lekcích nic, co s tancem nesouvisí prosím (např. politika, soukromé pikantní záležitosti ). Dodržujeme podmínky setkávání a vstupu na lekce dle aktuálních opatření ( to kvůli Covidu atp.).  Absolvujeme občas  společné víkendy spojené s tancem a s vystupováním v lázních, u moře atp…  A je samozřejmostí vzít na víkendy také rodinu, partnera, děti či kamarádku.

Upřímně říkám, prudiče u nás nechceme. Fungujeme na spolkové a především dobrovolné a dobrovolnické bázi. Spolek není HPP pro žádného z lektorů tance. Děkuji velice za pochopení a děkuji všem, co jsou schopni vřelého „normálního“ chování v komunikaci a na samotných lekcích tance.

 

 

 

Podáním přihlášky souhlasíte s našimi podmínkami a udělujte zároveň souhlas.

UDĚLENÍ SOUHLASU *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *

Více zde:
* Zpracování osobních údajů
1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., s korespondenční adresou, sídlem, v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo. Ty
2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
o souhlas kdykoliv odvolat,
o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním formuláři a nebo zasláním přihlášky na kurz TS Shareefa z.s. e-mailem.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací.

Youtube kanál https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

Často kladené otázky k tanci ve spolku tance Shareefa Mladá Boleslav

Kde najdu studio?

Tančíme nově v TJ Sokol Mladá Boleslav. V příjemném kruhu žen se budete cítit skvěle a uvolněně. Najdete nás na adrese Palackého 223 (dole v Sokolovně je bazén).  Tančíme nově také v tělocvičně na adrese Komenské náměstí 61, Mladá Boleslav, dolní parketový sál.

Co si mám vzít sebou na lekci?

Taneční sportovní oblečení, stačí legíny a top, tričko nebo podobné sportovní oblečení, nepotřebujete nic speciálního, ale můžete samozřejmě se ozdobit a chodit tančit slavnostněji. Na boky si můžete přinést šátek, případně si jej koupit , poradím vám. A hlavně nezapomeňte dobrou náladu! Taneční piškoty-cvičky, vhodnou taneční obuv, malý ručník, a láhev s pitím.

Zvládnu to? Mohu ne lekce tance a tančit, i když jsem dříve netančila ?

Určitě! Není čeho se bát. Široká nabídka kurzů nabízí lekce šité na míru úplným začátečnicím i zkušeným tanečnicím. Tančit můžete bez ohledu na věk, postavu nebo dovednosti. Pokud máte zdravotní omezení, řekněte mi o něm, většinou není problém pohyb upravit tak, aby Vám vyhovoval. Hlavní je chuť zkusit tančit a cítit se lépe.

Kolik kurz stojí?

Cena pravidelných kurzů je cca 200 kč za lekci při platbě za celý kurz (obvykle 3 měsíční kurz). V případě platby za jednotlivou jednorázovou ukázkovou hodinu je cena 250Kč/60minut. Při návštěvě dvou jakýchkoliv kurzů v daném semestru dostanete na druhý kurz slevu 20%.

Přínosy orientálního tance pro zdraví žen a dívek, bellydance benefits for your beauty

Ať už pracujete na směny, máte sedavé kancelářské zaměstnání a nebo mix obojího? Možná právě pociťujete chuť po pohybu a po tanci ?

Chcete vyzkoušet novou pohybovou aktivitu, jednorázový seminář různých tanečních stylů ? Chcete vyzkoušet rozličné taneční fúze, novinky, a také třeba pokročilejší zajímavé choreografie se mnou, jako s certifikovanou lektorkou tance? Mám ozkoušeno jak na sobě, tak na svých klientkách a tanečnicích všech různých věkových i profesních skupin, že tanec opravdu pomáhá, je-li cvičen a tančen dle pokynů kvalifikované lektorky. Těším se na vás na společných kurzech tance a na seminářích nejen orientálních tanců, ale i při tanci flamenko arabic, kabaret flirt dance a charleston a další.

Youtube kanál spolku Shareefa https://www.youtube.com/c/EvaShareefa
Egyptský tanec saidi v Káhiře – tanec Shareefa

3 Replies to “Nové zimní kurzy tance a cvičení 2023 v Mladé Boleslavi”

 1. Pingback: Kabaret a flirt dance – nové taneční tréninky kabaretního charlestonu v Mladé Boleslavi s Evou/ Eva dance – Flamenco – Orientální břišní tance – Charleston a kabaret

 2. Pingback: Kabaret a flirt dance – nové taneční tréninky od září 2022 v Bolce – Spolek tance Shareefa, Eva Shareefa Bellydancer

 3. Pingback: Proč ženy milují orientální tance a bellydance ? – Spolek tance a Shareefa Bellydancer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*