Nové zimní kurzy tance a cvičení 2023 v Mladé Boleslavi

KURZY PRO ŽENY A DĚTI ZAHÁJENY 9.LEDNA 2023 V MLADÉ BOLESLAVI. TANEČNÍ KURZY JSOU UKONČENY TANEČNÍ SHOW TANEČNÍ ŠKOLY SHAREEFA A PŘÁTEL, V NEDĚLI 23. DUBNA 2023 V 16H., KDE ZATANČÍ STUDENTKY ŠKOLY A TAKÉ NAŠI TANEČNÍ PŘÁTELÉ, SKUPINY, SÓLISTKY. K TANCI ZABUBNUJE SKUPINA BUBENÍKŮ – BUBENIC.(vystoupení je dobrovolné, jste vítány i „jen“ v diváckých řadách). Rezervujte si své místo na kurzu včas.

NOVÉ KURZY TANCE NA OBDOBÍ LEDEN – DUBEN 2023 BĚŽÍ. KURZY JSOU Z 99% OBSAZENY. Nové letní kurzy, nabídku aktuálních tanečních seminářů sledujte zde a v kartě semináře. Můžete se také ozvat na mé kontakty. Kapacita lekcí je vždy dána kapacitou sálu a kapacitou moji, zvládnout počet osob na lekci ♥ Těším se na tančenou v roce 2023 ♥

ROZVRH 2023 NAJDETE ZDE

Egyptský tanec s hůlkou saidi v Káhiře – tančí Eva Shareefa

PONDĚLKY OD 9.LEDNA 2023 18:00 do 18:55 KABARETNÍ TANČENÍ, TANČÍME ELECTROSWING S HŮKOU, I CHARLESTON /14 lekcí. Je nutné být na lekci včas, tzn. v čase od 17:45-17:55, jelikož se budova zavírá. Obsazeno. Termíny pro období květen-červen 2023 si upřesníme spolu na hodině.

PONDĚLKY OD 9.LEDNA 2023 19:05-20:00 TANEČNÍ KURZ FLAMENKO ARABIC S MANTONEM (šátkem) – SEŇORITA/14 lekcí. Je nutné být na lekci včas, tzn. v čase od 18:50 do 19:00. Obsazeno. Termíny pro období květen-červen 2023 si upřesníme spolu na hodině.

ÚTERKY OD 10.LEDNA 2023 19:05-20:00 ORIENTÁLNÍ TANCE PRO ZAČÁTEČNICE DÁMY, A ZAČÁTEČNÍKY SE ZKUŠENOSTÍ 0 AŽ 1 ROK, S LEKTORKOU EVOU. Od 10.ledna 2023, kurz má 14 lekcí, do 18.4.2023. Vhodné pro ženy a pro slečny. Vyzkoušíme závoje v tanci, a také propriety pro jemnou motoriku. Sokolovna, Palackého 223, M. Boleslav. OBSAZENO. Kurz na závěr nevystupuje, ale je zván na Závěrečnou taneční show školy Shareefa a přátel, v neděli 23. dubna 2023. Termíny pro období květen-červen 2023 si upřesníme spolu na hodině.

STŘEDY OD 11. LEDNA 2023 17:00 – 17:50 DĚTI BELLYDANCE A GYMANSTICKÁ PRŮPRAVA S EVOU. Hedvábné vějíře, křídla a hůlky sebou na lekci. Dětské lekce vede hlavní trenérka Eva, + výpomoc tanečnic z pokročilých tanečnic školy Shareefa. Veškeré podrobnosti k dětskému kroužku jsou ve speciálním příspěvku zde na webu, klikni: https://shareefa.cz/2022/09/bellydance-teanegers-bellydance-pro-nactilete-v-mlade-boleslavi-novy-kurz-tance-s-lektorkou-evou/ Kurz běží 14 lekcí, tzn. do 19.dubna 2023. Termíny pro období květen-červen 2023 si upřesníme spolu na hodině.

STŘEDA OD 11. LEDNA 2023 18:00-18:55 MODERNÍ ORIENTÁLNÍ TANEC, SVIŽNÝ TANEC A HUDBA VE STYLU HABIBTY PRO POKROČILÉ TANEČNICE S EVOU/ ŽENY A SLEČNY. Křídla či hedvábné vějíře, hůlky sebou. Parketový zrcadlový sál, M. Boleslav, Sokolovna, Palackého 223. Budova je otevřená a chodíme hlavním vchodem přes recepci. 2 volná místa. Kurz běží do 19. dubna 2023. Termíny pro období květen-červen 2023 si upřesníme spolu na hodině.

ÚČINKY TANCE NA ZDRAVÍ


Pravidelným cvičením orientálních tanců se vyrovnává hladina hormonů. Výsledkem je zvýšení hladiny estrogenu, stimulace ovulace, snížení únavy a navíc zlepšení látkové a energetické výměny.
Trénováním a cvičením složitějších krokových kombinací v tanci stimulujete pracovní paměť, navíc dokonce snižujete riziko vzniku Alzheimerovy choroby, roztroušené sklerózy, a demence. Celkově orientálním tancem se aktivně staráte o sebe, tančíte proti stressu, pro dobrou náladu.

Péčí o své tělo a ženskou duši pečujte o své duševní zdraví.
Více o účincích belly dance na zdraví zde: https://shareefa.cz/2022/03/belly-dance-and-health/

VIDEO UKÁZKA TANCE Youtube kanál spolku Shareefa https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

Rozhovor s certifikovanou lektorkou Evou, odhalte její úspěchy zde v článku: https://boleslavsky.denik.cz/kultura_region/tanec20070606.html Eva je tanečnice s praxí orientálních tanců 20 let, navíc má vzdělání v oboru zdravotní TV, dále sportovní management, tanec.

Kurzy tance vedu od 2003/2004. V mých kurzech tančíme sólově, navíc nepotřebujete tanečního partnera. Nabízím navíc také taneční egyptské vystoupení na akce. Určitě si vyberete. Dále se o skvělé tanečnici a lektorce dozvíte zde, klikněte : O tanečnici Shareefě

PODROBNOSTI K NOVÝM KURZŮM TANCE 

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Přihlásit se můžete pouze na ucelený kurz, ne na lekce. Můžete se přihlásit i na 2, 3 kurzy v týdnu ( sleva na 2.,3.kurzu na kurzovném). Na kurz se přihlásíte prosím přes rezervační formulář, klikni zde https://shareefa.cz/rezervacni-formular/  

KONTAKTY A E- MAIL 

Máte-li otázky, neváhejte se mi prosím ozvat: shareefa@shareefa.cz  Tlf./SMS 606 283 703

VŠEOB. OBCHOD. PODMÍNKY/ SLEVY NA KURZY

* 20% sleva = druhý (třetí) paralelní semestrální kurz tance, hlásíte-li se současně do dvou ( tří) kurzů tance pro dospělé v daném semestru, kurz delší 12 lekcí. Sleva je poskytována na kurz, který je levnější. Tzn. 2. kurz stojí s 20% slevou 2.176 kč , 3. kurz stojí 2.176 kč . Kurzovné můžete uhradit souhrnně za všechny kurzy daného semestru. Rodinné kurzovné můžete také hradit souhrnně. 
* 15% sleva = pro 2 nové kamarádky, nebo pro vás, když se spolu s vámi hlásí nová tanečnice (neregistrovaná ve spolku). Tančíte-li v pokročilých a doporučíte novou začátečnici do kurzu, získáváte slevu na vstupném 15 % . 
Při podávání přihlášky na kurz uvádějte také vaší slevu, když se vás týká. Slevy nelze kombinovat. Pro čerpání slev je nutné uhradit kurzovné před zahájením kurzů. 

* 10% sleva = pro dva sourozence, jenž se hlásí současně do semestrálních kurzů tance dětí. Tzn. hradíte 3.240,- kč ( 1620+1620) namísto 3600, za 2 sourozence.

CENY KURZŮ

Členské příspěvky kurzovného na tance (pošta složenka na účet spolku, online převod předem) spolku TS Shareefa z.s. Účast v kurzu se hradí kurzovným na celé období, v termínu od 1.ledna 2023 do 12.ledna 2023.   

 • 2.720,- kč základní kurz pro dospělé ( začátečníci, pokročilí), 14 lekcí. Platební QR kód zde níže na webu. Pro 2 nové tančící kamarádky je základní kurzovné 4.624,-kč pro dvě tanečnice. 
 • 1.800,- kč  dětský středeční kurz, čtvrteční kurzy tance pro náctileté slečny.
 • 2.000,- kč seniorské (65+) či studentské kurzovné (do 19 let) v kurzech pro dospělé.  
 • 270,- kč jedna (první zkušební lekce)dospělé (200 kč děti, senioři), je-li v kurzu volno. 
 • dětský QR kód pro platbu kurzovného 2023

 

 

 

 

Dospělý QR kód pro platbu kurzovného.

 

 

SPOLEK SHAREEFA  MÁ ÚČET U FIO BANKY

Majitel účtu: TS Shareefa z.s., číslo účtu 2802130420/2010  Fio banka.  VS neuvádíte, do poznámky napište prosím jméno příjmení tančící studentky.                                                      IBAN: CZ94 2010 0000 0028 0213 0420   SWIFT/BIC : FIOBCZPPXXX                                Včasná úhrada kurzu do 2 dní od potvrzení přihlášky vám zaručí místo ve vašem kurzu, zaručí vám možnost čerpání klientských slev a  zaručí vám, že se daný kurz bude konat. S fakturou můžete čerpat příspěvek zdravotní pojišťovny (1 x ročně).  Pro vystavení faktury k vašemu kurzu mi při přihlášce, prosím, zašlete vaše fakturační údaje (nebo datum narození a trvalé bydliště). Fakturu pro pojišťovnu vystavuji jak pro platby převodem, tak pro hotovostní platbu.

NOVĚ NABÍZÍ SHAREEFA TAKÉ LEPŠÍ OBLEČENÍ NA TANEČNÍ TRÉNINK

TRÉNINKOVÉ TANEČNÍ SUKÝNKY SHAREEFA TYRKYSOVÉ

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Tyrkysová sukně je za zvýhodněnou cenu 490,- kč.

 

TRÉNINKOVÉ TANEČNÍ SUKÝNKY SHAREEFA ČERVENÉ

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Červeno oranžová sukně je za zvýhodněnou cenu 490kč. Okamžitě si jí objednejte v profesionální taneční škole Shareefa. Email shareefa@shareefa.cz 

 

 

JAK SE TANČÍ V TS SHAREEFA

 • Téma tanečních setkání je taneční technika a cvičení pro mobilitu kloubů a pro zdravá záda. Práce paží a předloktí v tanci je výborná prevence syndromu karpálního tunelu.
 • Lekcí tance se mohou účastnit dámy všech věkových, i všech váhových kategorií.  
 • Budete mít více energie.
 • Vydržte tančit a cvičit minimálně 3 měsíce, a získáte navíc vzpřímenější postavu a pevnější bříško. Cviky vás mohou zbavit bolestí zad a možná ztratíte na váze.
 • Svůj zdravotní stav je vhodné konzultovat s lékařem či fyzioterapeutem.
 • Minimální počet tanečnic je dán počtem 4 tanečnic, a maximální počet tanečnic je  15.
 • Bellydance, populárně známý jako orientální tanec, je mimořádné umění, které má své kořeny ve starověkém Egyptě ( Raqs sharqi), a čerpají z něj tanečnice po celém světě. Je to nejženštější a nejsmyslnější forma tance.Je elegantní a je charakterizován jemnými pohyby boků a břicha. A krásnými dekorativními pohyby rukou, v rytmu neobvyklé a krásné orientální hudby. V podání ženy je to esence její individuální energie, forma výrazu, smyslná a exotická podívaná.
 • Pohybová aktivita belly dance je podporována příspěvkem ze zdravotních pojišťoven.

FUNGOVÁNÍ SPOLKU TANCE SHAREEFA/ ETICKÝ KODEX SHAREEFA

Ve spolku tance Shareefa fungujeme jako dobrovolná volnočasová spolková aktivita pro ženy (i děti) bez rozdílu věku, které si chtějí udržovat dobrou náladu, chtějí si zacvičit a zatančit, získat nové přátele, nebo sdílí zájem kulturu orientálních tanců. Na lekce chodíme včas o alespoň 10 min., abychom nerušily lektorku a ostatní účastnice lekce, a stihly se včas převléknout. Na lekcích se dotazujeme na vše, co s tancem souvisí a naopak neřešíme na lekcích nic, co s tancem nesouvisí prosím (např. politika, soukromé pikantní záležitosti ). Dodržujeme podmínky setkávání a vstupu na lekce dle aktuálních opatření ( chřipkové epidemie atp.).  Absolvujeme občas  společné víkendy spojené s tancem a s vystupováním v lázních, u moře atp…  A je samozřejmostí vzít na víkendy také rodinu, partnera, děti či kamarádku.

 

 

 

Podáním přihlášky souhlasíte s našimi podmínkami a udělujte zároveň souhlas.

UDĚLENÍ SOUHLASU *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *

Více zde:
* Zpracování osobních údajů
1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., s korespondenční adresou, sídlem, v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo. Ty
2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
o souhlas kdykoliv odvolat,
o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním formuláři a nebo zasláním přihlášky na kurz TS Shareefa z.s. e-mailem.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací.

Youtube kanál https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

Často kladené otázky k tanci ve spolku tance Shareefa Mladá Boleslav

Kde najdu studio?

Tančíme nově v TJ Sokol Mladá Boleslav. V příjemném kruhu žen se budete cítit skvěle a uvolněně. Najdete nás na adrese Palackého 223 (dole v Sokolovně je bazén).  Tančíme nově také v tělocvičně na adrese Komenské náměstí 61, Mladá Boleslav, dolní parketový sál.

Co si mám vzít sebou na lekci?

Taneční sportovní oblečení, stačí legíny a top, tričko nebo podobné sportovní oblečení, nepotřebujete nic speciálního, ale můžete samozřejmě se ozdobit a chodit tančit slavnostněji. Na boky si můžete přinést šátek, případně si jej koupit , poradím vám. A hlavně nezapomeňte dobrou náladu! Taneční piškoty-cvičky, vhodnou taneční obuv, malý ručník, a láhev s pitím.

Zvládnu to? Mohu ne lekce tance a tančit, i když jsem dříve netančila ?

Určitě! Není čeho se bát. Široká nabídka kurzů nabízí lekce šité na míru úplným začátečnicím i zkušeným tanečnicím. Tančit můžete bez ohledu na věk, postavu nebo dovednosti. Pokud máte zdravotní omezení, řekněte mi o něm, většinou není problém pohyb upravit tak, aby Vám vyhovoval. Hlavní je chuť zkusit tančit a cítit se lépe.

Kolik kurz stojí?

Cena pravidelných kurzů je cca 200 kč za lekci při platbě za celý kurz (obvykle 3 měsíční kurz). V případě platby za jednotlivou jednorázovou ukázkovou hodinu je cena 250Kč/60minut. Při návštěvě dvou jakýchkoliv kurzů v daném semestru dostanete na druhý kurz slevu 20%.

Přínosy orientálního tance pro zdraví žen a dívek, bellydance benefits for your beauty

Ať už pracujete na směny, máte sedavé kancelářské zaměstnání a nebo mix obojího? Možná právě pociťujete chuť po pohybu a po tanci ?

Chcete vyzkoušet novou pohybovou aktivitu, jednorázový seminář různých tanečních stylů ? Chcete vyzkoušet rozličné taneční fúze, novinky, a také třeba pokročilejší zajímavé choreografie se mnou, jako s certifikovanou lektorkou tance? Mám ozkoušeno jak na sobě, tak na svých klientkách a tanečnicích všech různých věkových i profesních skupin, že tanec opravdu pomáhá, je-li cvičen a tančen dle pokynů kvalifikované lektorky. Těším se na vás na společných kurzech tance a na seminářích nejen orientálních tanců, ale i při tanci flamenko arabic, kabaret flirt dance a charleston a další.

Youtube kanál spolku Shareefa https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

3 Replies to “Nové zimní kurzy tance a cvičení 2023 v Mladé Boleslavi”

 1. Pingback: Kabaret a flirt dance – nové taneční tréninky kabaretního charlestonu v Mladé Boleslavi s Evou/ Eva dance – Flamenco – Orientální břišní tance – Charleston a kabaret

 2. Pingback: Kabaret a flirt dance – nové taneční tréninky od září 2022 v Bolce – Spolek tance Shareefa, Eva Shareefa Bellydancer

 3. Pingback: Proč ženy milují orientální tance a bellydance ? – Spolek tance a Shareefa Bellydancer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*