Aktuální kurzy tance pro ženy a slečny v Mladé Boleslavi

Více o lektorce Evě můžete číst na tomto odkazu: https://shareefa.cz/2023/01/tanecnice-shareefa/

PONDĚLKY 18 – 18:55 Kabaret dance od 15. května do 26. června 2023.

PONDĚLKY 19:05 – 20:00 Flamenco arabic s vějířem, od 15. května do 26. června 2023.

Ve čtvrtek 29. června 2023 se setkáme na Letní party od 18h. tanečnicemi školy Shareefa Mladá Boleslav. Podronosti o akci u lektorky na lekcích.

Od podzima 2023 budou tréninky fungovat převážně za účelem nácviku choreografií a opakování choreografií pro vystupování v ucelených skupinách s tanečnicemi se zkušenostmi, které již s Evou tančí, či tančily. Pro nové zájemkyně bude fungovat jeden otevřený taneční kurz pro veřejnost pro ženy a slečny – orientální břišní tanec, který povede Katka a Eva. Do půlročních kurzů se budete moci přihlásit na konci srpna 2023.

2.5./ ÚTERKY OD 19:05 DO 20H. ORIENTÁLNÍ EGYPTSKÝ BŘIŠNÍ TANEC PRO ŽENY ZAČÁTEČNICE SE ZNALOSTÍ 0 AŽ 1 ROK – do 27.června 2023.

STŘEDY 17 – 17:50 TANEC PRO DĚVČATA TANEČNICE 8 AŽ 13 LET/ 3. KVĚTNA – 21. ČERVNA 2023.

Podrobnosti k dětskému kroužku jsou ve speciálním příspěvku zde na webu, klikni: https://shareefa.cz/2023/04/bellydance-teanegers-bellydance-pro-nactilete-v-mlade-boleslavi-novy-kurz-tance-s-lektorkou-evou/

Pokročilé orientální tanečnice v Mladé Boleslavi

STŘEDA 18 – 18:55 POKROČILÉ TANEČNICE ORIENTÁLNÍCH EGYPTSKÝCH BŘIŠNÍCH TANCŮ S EVOU/ PRO ŽENY A PRO DĚVČATA STARŠÍ 14 LET. / 3. KVĚTNA – 21. ČERVNA 2023.

ÚČINKY TANCE NA ZDRAVÍ


Pravidelným cvičením orientálních tanců se vyrovnává hladina hormonů. Výsledkem je zvýšení hladiny estrogenu, stimulace ovulace, snížení únavy a navíc zlepšení látkové a energetické výměny.
Trénováním a cvičením složitějších krokových kombinací v tanci stimulujete pracovní paměť, navíc dokonce snižujete riziko vzniku Alzheimerovy choroby, roztroušené sklerózy, a demence. Celkově orientálním tancem se aktivně staráte o sebe, tančíte proti stressu, pro dobrou náladu.

Ať už pracujete na směny, máte sedavé kancelářské zaměstnání a nebo mix obojího? Možná právě pociťujete chuť po pohybu a po tanci ?

Kurzy tance vedu od 2003/2004. V mých kurzech tančíme sólově, navíc nepotřebujete tanečního partnera. O jedinečné tanečnici a lektorce se dozvíte zde, klikněte : O tanečnici Shareefě  

Fungujeme jako dobrovolná a volnočasová spolková aktivita pro ženy (i děti) bez rozdílu věku, které si chtějí udržovat dobrou náladu, chtějí si zacvičit a zatančit, získat nové přátele, nebo sdílí zájem o kulturu tance, a orientálních tanců. Na lekce chodíme včas o alespoň 10  min., abychom nerušily lektorku a ostatní účastnice lekce pozdním příchodem, a stihly se včas převléknout, odskočit si na WC a celkově se připravit na lekci tance. Na lekcích se dotazujeme na vše, co s tancem souvisí a naopak neřešíme na lekcích nic, co s tancem nesouvisí, prosím.

PODROBNOSTI K NOVÝM KURZŮM TANCE 

PŘIHLÁŠKA NA KURZ

Přihlásit se můžete pouze na ucelený kurz, ne na lekce. Můžete se přihlásit i na 2, 3 kurzy v týdnu ( sleva na 2.,3.kurzu na kurzovném). Na kurz se přihlásíte prosím přes rezervační formulář, klikni zde https://shareefa.cz/rezervacni-formular/  

KONTAKTY A E- MAIL 

Máte-li otázky, neváhejte se mi prosím ozvat: shareefa@shareefa.cz  Tlf./SMS 606 283 703

VŠEOB. OBCHOD. PODMÍNKY/ SLEVY NA KURZY

* 20% sleva = druhý (třetí) paralelní semestrální kurz tance, hlásíte-li se současně do dvou ( tří) kurzů tance pro dospělé v daném semestru, kurz delší 12 lekcí. Sleva je poskytována na kurz, který je levnější.  Kurzovné můžete uhradit souhrnně za všechny kurzy daného semestru. Rodinné kurzovné můžete také hradit souhrnně. 
* 15% sleva = pro 2 nové kamarádky, nebo pro vás, když se spolu s vámi hlásí nová tanečnice (neregistrovaná ve spolku). Tančíte-li v pokročilých a doporučíte novou začátečnici do kurzu, získáváte slevu na vstupném 15 % ze základního vstupného. A můžete získat i slevu na váš aktuální druhý, třetí kurz. Neváhejte se ozvat 🙂
Při podávání přihlášky na kurz uvádějte také vaší slevu, když se vás týká. Slevy nelze kombinovat. Pro čerpání slev je nutné uhradit kurzovné před zahájením kurzů. 

* 10% sleva = pro dva sourozence, jenž se hlásí současně do semestrálních kurzů tance dětí. 

CENY KURZŮ

Členské příspěvky kurzovného na tance (pošta složenka na účet spolku, online převod předem) spolku TS Shareefa z.s. Účast v kurzu se hradí před zahájením kurzů, a to úhradou celého kurzovného.  Nelze si hradit jednotlivé lekce.

Ukázková lekce je zpoplatněna 300 Kč dospělé.  220 děti, seniorky. 

SPOLEK SHAREEFA  MÁ ÚČET U FIO BANKY

Majitel účtu: TS Shareefa z.s., číslo účtu 2802130420/2010  Fio banka.  VS neuvádíte, do poznámky napište prosím jméno a příjmení tančící studentky.                                                  IBAN: CZ94 2010 0000 0028 0213 0420   SWIFT/BIC : FIOBCZPPXXX                                Včasná úhrada kurzu do 2 dní od potvrzení přihlášky vám zaručí místo ve vašem kurzu, zaručí vám možnost čerpání klientských slev a  zaručí vám, že se daný kurz bude konat. S fakturou můžete čerpat příspěvek zdravotní pojišťovny (1 x ročně).  Pro vystavení faktury k vašemu kurzu mi při přihlášce, prosím, zašlete vaše fakturační údaje (nebo datum narození a trvalé bydliště). Fakturu pro pojišťovnu vystavuji jak pro platby převodem, tak pro hotovostní platbu.

 SHAREEFA NABÍZÍ TAKÉ OBLEČENÍ NA TRÉNINK

TRÉNINKOVÉ TANEČNÍ SUKÝNKY SHAREEFA TYRKYSOVÉ

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Tyrkysová sukně je za zvýhodněnou cenu 490,- kč.

 

TRÉNINKOVÉ TANEČNÍ SUKÝNKY SHAREEFA ČERVENÉ

Všem tanečnicím spolku – mám pro vás novou krásnou zavazovací sukýnku. Ta pojme krásné boky každé tanečnice. Ať už máte boky štíhlé, či plnější, sukýnku si okolo boků uvážete. Červeno oranžová sukně je za zvýhodněnou cenu 490kč. Okamžitě si jí objednejte v profesionální taneční škole Shareefa. Email shareefa@shareefa.cz 

 

 

JAK SE TANČÍ V TS SHAREEFA

 • Tančíme tak, že budete mít více energie.
 • Téma tanečních setkání je taneční technika a cvičení pro mobilitu kloubů a pro zdravá záda. Práce paží a předloktí v tanci je výborná prevence syndromu karpálního tunelu.
 • Lekcí tance se mohou účastnit dámy všech věkových, i všech váhových kategorií.  
 • Vydržte tančit a cvičit minimálně 3 měsíce, a získáte navíc vzpřímenější postavu a pevnější bříško. Cviky vás mohou zbavit bolestí zad a možná ztratíte na váze.
 • Svůj zdravotní stav je vhodné konzultovat s lékařem či fyzioterapeutem.
 • Minimální počet tanečnic je dán počtem 4 tanečnic, a maximální počet tanečnic je 18.
 • Bellydance, populárně známý jako orientální tanec, je mimořádné umění, které má své kořeny ve starověkém Egyptě ( Raqs sharqi), a čerpají z něj tanečnice po celém světě. Je to nejženštější a nejsmyslnější forma tance. Je elegantní a je charakterizován jemnými pohyby boků a břicha. A krásnými dekorativními pohyby rukou, v rytmu neobvyklé a krásné orientální hudby. V podání ženy je to esence její individuální energie, forma výrazu, smyslná a exotická podívaná.
 • Pohybová aktivita belly dance je podporována příspěvkem ze zdravotních pojišťoven.

FUNGOVÁNÍ SPOLKU TANCE SHAREEFA/ ETICKÝ KODEX SHAREEFA

Ve spolku tance Shareefa fungujeme jako dobrovolná volnočasová spolková aktivita pro ženy (i děti) bez rozdílu věku, které si chtějí udržovat dobrou náladu, chtějí si zacvičit a zatančit, získat nové přátele, nebo sdílí zájem o kulturu tance, a orientálních tanců. Na lekce chodíme včas o alespoň 10 min., abychom nerušily lektorku a ostatní účastnice lekce pozdním příchodem, a stihly se včas převléknout. Na lekcích se dotazujeme na vše, co s tancem souvisí a naopak neřešíme na lekcích nic, co s tancem nesouvisí prosím (např. politika, soukromé pikantní záležitosti ). Dodržujeme podmínky setkávání a vstupu na lekce dle aktuálních opatření (chřipkové epidemie atp., ano pozůstatek Cvidu).  Absolvujeme občas  společné víkendy spojené s tancem a s vystupováním v lázních, u moře atp…  A je samozřejmostí vzít na víkendy také rodinu, partnera, děti či kamarádku.

 

Péčí o své tělo a ženskou duši pečujte o své duševní zdraví.
Více o účincích orientálních tanců, alias belly dance, na zdraví se dozvíte zde: https://shareefa.cz/2022/03/belly-dance-and-health/

VIDEO UKÁZKA TANCE Youtube kanál spolku Shareefa https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

Rozhovor s certifikovanou lektorkou Evou, odhalte její úspěchy zde v článku: https://boleslavsky.denik.cz/kultura_region/tanec20070606.html Eva je tanečnice s praxí orientálních tanců 20 let, navíc má vzdělání v oboru zdravotní TV, dále sportovní management, tanec.

Často kladené otázky k tanci ve spolku tance Shareefa Mladá Boleslav

Kde najdu studio?

Tančíme zpravidla v různých tělocvičnách, často v TJ Sokol Mladá Boleslav. V příjemném kruhu žen se budete cítit skvěle a uvolněně. Najdete nás na adrese Palackého 223 (dole v Sokolovně je bazén).  Tančíme nově také v tělocvičně na adrese Komenské náměstí 61, Mladá Boleslav, dolní parketový sál. A v nové hale v Kosmonosích. U jednotlivého kurzu, semináře je toto buď uvedeno, nebo se dozvíte v přihlášce.

Co si mám vzít sebou na lekci?

Taneční sportovní oblečení, stačí vám legíny a top, nebo tričko, nebo podobné sportovní oblečení, nepotřebujete nic speciálního, ale můžete samozřejmě se ozdobit a chodit tančit slavnostněji. Na boky si můžete přinést šátek, případně si jej koupit, poradím vám. A hlavně nezapomeňte dobrou náladu! Taneční piškoty-cvičky, vhodnou taneční obuv, malý ručník, a láhev s pitím.

Zvládnu to? Mohu ne lekce tance a tančit, i když jsem dříve netančila ?

Určitě! Není čeho se bát. Široká nabídka kurzů nabízí lekce šité na míru úplným začátečnicím i zkušeným tanečnicím. Tančit můžete bez ohledu na věk, postavu nebo dovednosti. Pokud máte zdravotní omezení, řekněte mi o něm, většinou není problém pohyb upravit tak, aby Vám vyhovoval. Hlavní je chuť zkusit tančit a cítit se lépe.

Tančila jsem dříve, chci zase tančit, ale nechci se na lekci nudit ?

Na kurzu přizpůsobuje tempo výuky lektorka všem frekventantkám v kurzu.V případě že máte infividuální potrřeby, je nejlepší zavolat, nebo napsat, lektorce, a konkrétně se domluvit. Např. na formu soukromé výuky, ale vhodné přímo pro vaše individuální potřeby.

Kolik kurz stojí?

Cena pravidelných kurzů pro dospělé je cca 220 kč za lekci při platbě za celý kurz (obvykle 3 měsíční kurz). V případě platby za jednorázovou ukázkovou hodinu je cena 300Kč/60minut. Pro děti jsou ceny upraveny. Při návštěvě dvou jakýchkoliv kurzů v daném semestru dostanete na druhý kurz slevu 20% ze základní nezlevněné ceny kurzovného. Nevíte-li, tak se prosím ptejte, nebo pište, vaše dotazy 🙂

Youtube kanál spolku Shareefa https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

 

 

Podáním přihlášky souhlasíte s našimi podmínkami a udělujte zároveň souhlas.

UDĚLENÍ SOUHLASU *
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace a zprostředkování dalších informací. *

Více zde:
* Zpracování osobních údajů
1. Tímto udělujete souhlas TS Shareefa z.s., s korespondenční adresou, sídlem, v Mladé Boleslavi, Na Radouči 1248, IČ 22889787 (dále jen „Správce“), aby podle platných obecně závazných právních předpisů zpracovávala tyto osobní údaje: jméno a příjmení, adresa a e-mail, telefonní číslo. Ty
2. Osobní údaje uvedené v bodě 1 je nutné zpracovávat za účelem evidence rezervací na pořádaných kurzech a za účelem případného zasílání informací a pozvánek. Tyto údaje budou Správcem zpracovávány a uchovávány po dobu trvání účelu zpracování.
3. S výše uvedeným zpracováním udělujete svůj výslovný souhlas. Souhlas lze kdykoliv odvolat, a to zasláním sdělení na e-mail shareefa@shareefa.cz
4. Zpracování osobních údajů je prováděno Správcem.
5. Vezměte, prosím, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:
o souhlas kdykoliv odvolat,
o požadovat informaci, jaké vaše osobní údaje zpracovávám,
o požadovat po vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
o vyžádat si přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
o požadovat výmaz těchto osobních údajů,

Svůj souhlas potvrdíte zasláním přihlášky v rezervačním formuláři a nebo zasláním přihlášky na kurz TS Shareefa z.s. e-mailem.
Souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem komunikace zprostředkování dalších informací.

Youtube kanál https://www.youtube.com/c/EvaShareefa

Přínosy orientálního tance pro zdraví žen a dívek, bellydance benefits for your beauty

Chcete vyzkoušet novou pohybovou aktivitu, jednorázový seminář různých tanečních stylů ? Chcete vyzkoušet rozličné taneční fúze, novinky, a také třeba pokročilejší zajímavé choreografie se mnou, jako s certifikovanou lektorkou tance?

Mám ozkoušeno jak na sobě, tak na svých klientkách a tanečnicích všech různých věkových i profesních skupin, že tanec opravdu pomáhá, je-li cvičen a tančen dle pokynů kvalifikované lektorky.

Těším se na vás na společných kurzech tance a na seminářích nejen orientálních tanců, ale i při tanci flamenco arabic, kabaret flirt dance a charleston a další.

3 Replies to “Aktuální kurzy tance pro ženy a slečny v Mladé Boleslavi”

 1. Pingback: Kabaret a flirt dance – nové taneční tréninky kabaretního charlestonu v Mladé Boleslavi s Evou/ Eva dance – Flamenco – Orientální břišní tance – Charleston a kabaret

 2. Pingback: Kabaret a flirt dance – nové taneční tréninky od září 2022 v Bolce – Spolek tance Shareefa, Eva Shareefa Bellydancer

 3. Pingback: Proč ženy milují orientální tance a bellydance ? – Spolek tance a Shareefa Bellydancer

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*